لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ تهران ۰۰:۳۰

ملاقات با محمد مهدوی‌فر


«ملاقات» روایتی است کوتاه از کسانی که روزگارشان محدود به یک چهاردیواری است به نام زندان. در هر بخش از این رشته برنامه به ملاقات یکی از کسانی می‌رویم که از سوی سازمان‌های حقوق بشری «زندانی سیاسی- عقیدتی» خوانده می‌شوند.

شاعر ۴۸ ساله اهل شهرستان آران و بیدگل، همسر و پدر چهار فرزند، شغلش آزاد است و سرگرمی‌اش شاعری، اما اخیرا در دادگاه انقلاب شهرستان آران و بیدگل به سه سال زندان و سه سال تبعید محکوم شده است

محمد مهدوی‌فر به تبلیغ علیه نظام و توهین به رهبر ایران متهم شده به دلیل فعالیت‌هایش روی شبکه‌های اجتماعی و انتشار اشعار، مطالب و نامه‌هایی انتقادی‌ خطاب به مقام‌های جمهوری اسلامی ایران.

محمد مهدوی‌فر علاوه بر این اتهام‌ها به ارتباط با دول متخاصم هم متهم شده بود که در دادگاه از این اتهام تبرئه شد اما پرونده مفتوح دیگری هم دارد به اتهام نشر اکاذیب که هنوز هیچ حکمی برایش صادر نشده است.

please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00
لینک مستقیم

*** اطلاعات موجود در این فایل صوتی، مربوط به زمان تهیه، تدوین و انتشار آن است و امکان دارد وضعیت زندانی سیاسی و عقیدتی موردنظر در این گزارش، هم اکنون​ با آنچه در این برنامه، شنیده یا می‌شنوید، تغییر کرده باشد.

  • 16x9 Image

    مهتاب وحیدی راد

    مهتاب وحیدی‌راد، از خردادماه سال ۱۳۸۹ به عنوان خبرنگار با رادیو فردا همکاری می‌کند. او علاوه بر کار تهیه خبر و گزارش، برنامه ملاقات و برنامه دریچه (مجله هفتگی حقوق بشر) را نیز تهیه و اجرا می‌کند و همچنین به طور روزانه خبرهای حقوق بشری ایران را در قالب صفحه دریچه در وب‌سایت رادیو فردا پوشش می‌دهد.

XS
SM
MD
LG