لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ تهران ۲۱:۳۲

ملاقات با حمیدرضا امینی


«ملاقات» روایتی است کوتاه از کسانی که روزگارشان محدود به یک چهاردیواری است به نام زندان. در هر بخش از این رشته برنامه به ملاقات یکی از کسانی می‌رویم که از سوی سازمان‌های حقوق بشری «زندانی سیاسی- عقیدتی» خوانده می‌شوند.

فعال فضای مجازی و ادمین چند کانال تلگرامی، همسر و پدر دو فرزند است، از پنج ماه پیش در زندان به سر می‌برد بدون برگزاری دادگاه یا حکم قطعی.

حمیدرضا امینی ۴۶ سال دارد. او مدیر چند کانال تلگرامی نزدیک به اصلاح‌طلبان بود وبیشتر با نام مستعار آریوبرزن در فضای مجازی فعالیت داشت.

این فعال اینترنتی ۱۱ آذرماه توسط ماموران اطلاعات سپاه پاسداران بازداشت شد. ابتدا در زندان اوین بود اما هم اکنون در زندان تهران بزرگ به سر می‌برد.
به گفته همسرش ۱۰ اتهام امنیتی در پرونده او مطرح شده است.

please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00
لینک مستقیم

*** اطلاعات موجود در این فایل صوتی، مربوط به زمان تهیه، تدوین و انتشار آن است و امکان دارد وضعیت زندانی سیاسی و عقیدتی موردنظر در این گزارش، هم اکنون​ با آنچه در این برنامه، شنیده یا می‌شنوید، تغییر کرده باشد.

  • 16x9 Image

    مهتاب وحیدی راد

    مهتاب وحیدی‌راد، از خردادماه سال ۱۳۸۹ به عنوان خبرنگار با رادیو فردا همکاری می‌کند. او علاوه بر کار تهیه خبر و گزارش، برنامه ملاقات و برنامه دریچه (مجله هفتگی حقوق بشر) را نیز تهیه و اجرا می‌کند و همچنین به طور روزانه خبرهای حقوق بشری ایران را در قالب صفحه دریچه در وب‌سایت رادیو فردا پوشش می‌دهد.

XS
SM
MD
LG