لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ تهران ۲۳:۱۷

ملاقات با سیامک میرزایی


«ملاقات» روایتی است کوتاه از کسانی که روزگارشان محدود به یک چهاردیواری است به نام زندان. در هر بخش از این رشته برنامه به ملاقات یکی از کسانی می‌رویم که از سوی سازمان‌های حقوق بشری «زندانی سیاسی- عقیدتی» خوانده می‌شوند.

۳۷ ساله است و فارغ‌التحصیل رشته مهندسی تولیدات دامی. او با وجود قبولی در کنکورکارشناسی ارشد سال ۸۹ از سوی سازمان سنجش ستاره‌دار اعلام شد و از ادامه تحصیل محروم شد.

سیامک میرزایی که طی سال‌های گذشته بارها بازداشت و زندانی شده است، آخرین بار تیرماه ۹۵ توسط ماموران امنیتی در مغازه خواربار فروشی‌اش در پارس‌آباد مغان از توابع استان اردبیل بازداشت شد.

او ۴۰ روز در سلول انفرادی بند ۲۰۹ اوین زندانی بود و هم اکنون در بند هشت زندان اوین به سر می‌برد.

please wait

No media source currently available

0:00 0:03:18 0:00
لینک مستقیم

*** اطلاعات موجود در این فایل صوتی، مربوط به زمان تهیه، تدوین و انتشار آن است و امکان دارد وضعیت زندانی سیاسی و عقیدتی موردنظر در این گزارش، هم اکنون​ با آنچه در این برنامه، شنیده یا می‌شنوید، تغییر کرده باشد.

  • 16x9 Image

    مهتاب وحیدی راد

    مهتاب وحیدی‌راد، از خردادماه سال ۱۳۸۹ به عنوان خبرنگار با رادیو فردا همکاری می‌کند. او علاوه بر کار تهیه خبر و گزارش، برنامه ملاقات و برنامه دریچه (مجله هفتگی حقوق بشر) را نیز تهیه و اجرا می‌کند و همچنین به طور روزانه خبرهای حقوق بشری ایران را در قالب صفحه دریچه در وب‌سایت رادیو فردا پوشش می‌دهد.

XS
SM
MD
LG