لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ تهران ۱۰:۳۳

ملاقات با یوسف عمادی


«ملاقات» روایتی است کوتاه از کسانی که روزگارشان محدود به یک چهاردیواری است به نام زندان. در هر بخش از این رشته برنامه به ملاقات یکی از کسانی می‌رویم که از سوی سازمان‌های حقوق بشری «زندانی سیاسی- عقیدتی» خوانده می‌شوند.

آهنگساز و نوازنده سه تار است اما از خردادماه ۹۵ روزگار خود را در زندان اوین می‌گذراند. اتهام او «تبلیغ علیه نظام و توهین به مقدسات» است و حکمش سه سال حبس تعزیری، سه سال حبس تعلیقی و ۲۰ میلیون تومان جریمه نقدی.

یوسف عمادی نخستین بار در مهرماه سال ۹۲ به همراه مهدی و حسین رجبیان دو برادر هنرمند در رابطه با فعالیت وب‌سایتی با نام برگ موزیک بازداشت شد. وب‌سایتی که به تولید، انتشار و معرفی موسیقی زیرزمینی ایران می‌پرداخت.

please wait

No media source currently available

0:00 0:03:27 0:00
لینک مستقیم

*** اطلاعات موجود در این فایل صوتی، مربوط به زمان تهیه، تدوین و انتشار آن است و امکان دارد وضعیت زندانی سیاسی و عقیدتی موردنظر در این گزارش، هم اکنون​ با آنچه در این برنامه، شنیده یا می‌شنوید، تغییر کرده باشد.

  • 16x9 Image

    مهتاب وحیدی راد

    مهتاب وحیدی‌راد، از خردادماه سال ۱۳۸۹ به عنوان خبرنگار با رادیو فردا همکاری می‌کند. او علاوه بر کار تهیه خبر و گزارش، برنامه ملاقات و برنامه دریچه (مجله هفتگی حقوق بشر) را نیز تهیه و اجرا می‌کند و همچنین به طور روزانه خبرهای حقوق بشری ایران را در قالب صفحه دریچه در وب‌سایت رادیو فردا پوشش می‌دهد.

XS
SM
MD
LG