لینک‌های قابلیت دسترسی

دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ تهران ۱۵:۳۴

=> به گزارش تازه مجله فوربس «بیانسه» سوپراستار جهانی موسیقی پاپ پردرآمدترین هنرمند موسیقی‌ زن جهان در سال ۲۰۱۴ بوده است.

بیانسه این موفقیت را مدیون انتشار آخرین آلبومش به نام «بیانسه» و تور جهانی کنسرت‌هایش است. در طول سال ٢٠١۴ بیانسه در بیش از ۹۵ شهر دنیا به روی صحنه رفته و هر یک از این کنسرت‌ها به طور میانگین درآمدی در حدود دو و نیم میلیون دلار نصیب این خواننده پرطرفدار کرده است.

تنها یکی از ترانه‌های آلبوم تازه بیانسه به نام «مست عشق» که با همراه همسرش جِی زی اجرا کرده، بیش از یک میلیون کپی فروش داشته است.
نماهنگ این ترانه را اینجا ببینید.

پل سایمون، خواننده و بازیگر مشهور آمریکایی
پل سایمون، خواننده و بازیگر مشهور آمریکایی

=> زندگینامه پل سایمون، خواننده و بازیگر مشهور آمریکایی به قلم یکی از برجسته‌ترین نویسندگان، مورخان و منتقدان موسیقی جهان نوشته خواهد شد.

«رابرت هیلبرن» نویسنده آمریکایی تا به حال کتاب زندگینامه بزرگانی چون جان لنون، باب دیلن، جانی کش، استیوی واندر، کرت کوبین و گروه یوتو و بسیاری دیگر از بزرگان موسیقی دنیا را به چاپ رسانده است.

=> فیل کالینز ستاره موسیقی راک بریتانیا در ۶٣ سالگی اعلام کرده که بازنشستگی از موسیقی‌ برایش غیرممکن است.

کالینز که همراه با گروهش «جنیسیز» و بعدها به صورت انفرادی افتخارات زیادی همچون راهیابی به تالار شهرت راک اند رول را کسب کرده، می‌گوید با اینکه در مقاطع مختلفی در زندگی‌اش اعلام بازنشستگی کرده، دوباره بعد از مدتی خود را در حال اجرای برنامه‌ای بر روی صحنه می‌یابد.

درباره این خبرهای تازه بیشتر بشنوید.

XS
SM
MD
LG