لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ تهران ۰۸:۰۱

طرح جدید سفارت مجازی آمریکا؛ گفت‌و‌گو با «نامداران» ایرانی-‌آمریکایی


نادر انقطاع٬ استاد دانشگاه پنسیلوانیا
وبسایت سفارت مجازی آمریکا در ایران از پنجشنبه٬ ۲۲ اسفندماه برنامه‌های ویدیویی اینترنتی‌ای را به منظور معرفی «نامداران ایرانی-‌آمریکایی» آغاز می‌کند. اولین میهمان این برنامه نادر انقطاع٬ مهندس الکترونیک و استاد دانشگاه پنسیلوانیا است.

سفارت مجازی تهران که توسط وزارت خارجه مدیریت می‌شود در وبسایت خود اعلام کرده است که از طریق این برنامه‌های منظم پرسش و پاسخ ویدیویی٬ مخاطبان امکان خواهند داشت پرسش‌های خود را با ایرانی‌-‌آمریکایی‌های موفق مطرح کنند.

نخستین میهمان این برنامه که روز پنجشنبه٬ ۲۲ اسفند به صورت آنلاین می‌توان آن را دنبال کرد٬ نادر انقطاع٬ مهندس الکترونیک و استاد تمام وقت دانشگاه پنسلیوانیا است.به نوشته وبسایت سفارت مجازی تهران نادر انقطاع که سال ۱۳۳۴ در تهران متولد شده است٬ در مقطع کارشناسی دانشکده فنی دانشگاه تهران تحصیل کرده و سپس مدرک کارشناسی ارشد و دکترای خود را از موسسه فناوری کالیفرنیا دریافت کرده است.

آقای انقطاع اکنون استاد دانشکده «نِدویل رمزی» دانشگاه ایالت پنسیلوانیا است. این دانشکده وابسته به گروه مهندسی الکترونیک٬ سیستم و بیو مهندسی٬ فیزیک و ستاره شناسی است.

نادر انقطاع به همره تیمش در زمینه فرامواد (متامتریال) و پلاسمانیک اوپتیک ایده‌‌ها و موضوعات متعددی را مطرح کرده‌اند.

ویدیوی این برنامه و سایر برنامه‌های «گفت‌و‌گو با نامداران» به صورت زنده از طریق وب‌سایت سفارت مجازی تهران پخش خواهد شد و علاقمندان می‌توانند سوالات خود از میهمانان را از طریق شبکه‌های اجتماعی فیس‌بوک٬ توئیتر و گوگل پلاس سفارتخانه مجازی تهران٬ مطرح کنند.

دیدن نظرات (۴)

زمان این نظرخواهی به پایان رسیده است

زیر ذره‌بین

XS
SM
MD
LG