لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲ تهران ۲۲:۳۹

صفحه ويژه نوروز ۱۳۸۷


برنامه های ويژه راديو فردا از ساعت هفت صبج به وفت تهران آغاز خواهد شد و تا ساعت هفت بعد از ظهر ادامه خواهد داشت.

سال ۱۳۸۶، سالی پرفراز و فرود بود و سرشار از رويدادهای گوناگون.


راديو فردا، در طول سال ۱۳۸۶، کوشيد که با رويکردی مبتنی بر اصول روزنامه نگاری حرفه ای و آزاد در قالب خبر، گزارش ها، تحليل و گفت و گو، اين رويدادها را بازتاب دهد.


صفحه ويژه نوروز ۱۳۸۷- کليک کنيد


همزمان با آغاز سال نو، در صفحه ای ويژه، مروری دوباره خواهيم داشت بر مهم ترين مسايل ايران در عرصه های گوناگون در سال ۱۳۸۶.


برای خواندن اين گزارش ها در صفحه ويژه نوروزی ما کليک کنيد.برنامه ويژه راديو فردا همزمان با آغاز سال نو


راديو فردا چون هر سال، سال نو خورشيدی را با مجموعه برنامه ای متنوع و متفاوت آغاز می کند. شما نيز می توانيد در جشن آغاز سال و نوروز باستانی، عضوی از ميهمانی بزرگ راديو فردا در سراسر جهان باشيد.


سال ۱۳۸۷ خورشيدی و روز اول فرودين ماه، از ساعت نه و ۱۸ دقيقه و ۱۹ ثانيه – به وقت ايران – آغاز می شود.


برنامه های ويژه راديو فردا از ساعت هفت صبج به وفت تهران آغاز خواهد شد و تا ساعت هفت بعد از ظهر ادامه خواهد داشت.


در برنامه ويژه آغاز سال ۱۳۸۷ خورشيدی، ترانه هايی متفاوت خواهيد شنيد که برخی از آنها برای نخستين بار از يک راديو پخش می شوند.


همچنين گزارش هايی متنوع درباره ويژگی های منحصر به فرد جشن نوروز در ميان اقوام و اقليت های گوناگون ايرانی، همراه با ترانه های ويژه اين گروهها پخش می شوند.


در کنار اين گزارش ها، بيش از ۳۰ هنرمند برجسته ايران در اين ويژه برنامه، ميهمان راديو فردا خواهند بود و پيام های ويژه اين هنرمندان بخشی از اين برنامه خواهند بود.


در برنامه امسال شنوندگان راديو فردا نيز از سراسر جهان، به مجريان برنامه می پيوندند تا از حال و هوای نورزوی ايرانيان در سراسر جهان و همچنين شهرهای مختلف ايران بگويند.


همچنين شنوندگان راديو فردا و کاربران ايترنتی وب سايت راديو فردا برای تماس با استوديوی پخش زنده و فرستادن SMS های خود به اين برنامه می توانند با شماره تلفن ۰۰۴۲۰۷۳۳۵۹۵۵۵۵ تماس بگيرند.


ای ميل info@radiofarda.com نيز راه ارتباطی ويژه کاربران اينترنتی وب سايت راديو فردا است که همزمان با پخش زنده و اينترنتی اين برنامه می توانند پيام خود را ارسال کنند.


XS
SM
MD
LG