لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ تهران ۲۲:۴۲

نیکل کیدمن در صحنه اکشن یک فیلم مصدوم شد!


بنا به گزارش مجله آمريکايی People، حادثه پيش آمده برای «کيدمن» چندان جدی نبود و وی پس از مداوای کوتاه بيمارستان را ترک گفت.
«نيکل کيدمن» بازيگر ۳۹ ساله آمريکايی – استراليايی، برنده جايزه اسکار بهترين بازيگر زن در سال ۲۰۰۲، در جريان سانحه ای به هنگام فيلمبرداری فيلم تخيلی «اشغال» صدمه ديد و به بيمارستان منتقل شد.

بنا به گزارش مجله آمريکايی People، حادثه پيش آمده برای «کيدمن» چندان جدی نبود و وی پس از مداوای کوتاه بيمارستان را ترک گفت.

سخنگوی پليس اعلام کرد به هنگام فيلمبرداری صحنه رانندگی در فيلم، اتومبيل از مسير خود منحرف شده و با تيرچوبی فانوس خيابانی برخورد کرده است. اين سانحه روز گذشته رخ داد و در آن ۷ تن ديگر از دست اندرکاران صحنه نيز زخمی شدند.

کارگردان «اشغال» را که «نيکل کيدمن» در حال بازی در آن است، «اليور هيرشبيگل» آلمانی، کارگردان فيلم مطرح «سقوط»، به عهده دارد و در آن «دانيل کريج»، بازيگر انگليسی با «کيدمن» همبازی است.

اين فيلم بازسازی فيلم قديمی «شياطين» است که «دان سيگل»، فيلمساز آمريکايی در سال ۱۹۵۶ بر اساس رمانی از «جک فاينی» ساخته بود. اين فيلم پيش از اين دو بار ديگر بازسازی شده است؛ نخستين بار در سال ۱۹۷۸ توسط «فيليپ کافمن» و با بازی «دانالد ساترلند»،؛ و بار دوم توسط «آبل فررا» فيلمساز معروف آمريکايی در سال ۱۹۹۳.

«نيکل کيدمن» در اين فيلم نقش يک روانشناس ساکن واشنگتن را بازی می کند. داستان فيلم مربوط به بيماری مسری ای است که رفتار انسان را تغيير می دهد.

«کيت اوربان» همسر «نيکل کيدمن» در حادثه پيش آمده نيز در صحنه فيلمبرداری حضور داشت. «نيکل کيدمن» در ماه ژوئن ۲۰۰۶ با «کيت اوربان»، خواننده و نوازنده Country و پاپ ازدواج کرد. وی پيش از اين، از سال ۱۹۹۰ تا سال ۲۰۰۰ همسر «تام کرويز» بازيگر معروف بود.

زیر ذره‌بین

XS
SM
MD
LG