لینک‌های قابلیت دسترسی

دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ تهران ۱۷:۴۲

بدنبال سخنرانی روز شنبه علی مطهری، نماینده مجلس درباره لزوم رفع حصر میرحسین موسوی و مهدی کروبی، بعضی از نمایندگان با او درگیر شده و جلسه علنی مجلس متوقف شد.

به گزارش خبرگزاری‌های ایران، در میان سخنرانی علی مطهری بعضی از نمایندگان مجلس با سردادن شعارهای «مرگ بر منافق» و «مرگ بر فتنه‌گر» سخنرانی او را قطع کردند و با حضور در محل ناطقان مجلس تلاش کردند تا مانع از سخنرانی آقای مطهری شوند.

علی مطهری روز شنبه در مجلس بار دیگر بر مواضع پیشین خود درباره رفع حصر میرحسین موسوی و مهدی کروبی تاکید کرد اما گفت تعلق خاطری به آقایان موسوی و کروبی ندارد و در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۸ هم به محسن رضایی رای داده‌است.

دراین‌باره با مرتضی کاظمیان، تحلیلگر سیاسی در پاریس گفت‌وگو کرده و ابتدا از او پرسیده‌ایم با وجود اینکه آقای مطهری به‌گفته خود تعلق خاطری به رهبران معترضان به نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری ندارد، پیگیری وضعیت آنها از سوی این نماینده مجلس به چه دلیل است؟

  • 16x9 Image

    فرین عاصمی

    فرین عاصمی از دبیران، خبرنگار و مجری رادیو فرداست. او از سال ۱۳۸۲ به رادیو فردا پیوسته و پیش از آن در بعضی از روزنامه‌های داخلی از جمله روزنامه ایران کار می‌کرد. او بین سال‌های ۱۳۸۷ تا ۱۳۸۹ مدتی در بی‌بی‌سی فارسی مشغول به کار بود و از سال ۱۳۸۹ تاکنون هم در رادیو فردا مشغول است.

    فرین عاصمی را در تلگرام در این کانال دنبال کنید: ​https://telegram.me/Fareenassemi

دیدگاه شما

نمایش نظرات

XS
SM
MD
LG