لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ تهران ۰۴:۳۴

اخیرا ویدوئویی از صحنه عکس‌برداری از یک مدل روس در بالای یک ساختمان ۷۳ طبقه در دوبی در رسانه‌های اجتماعی دست به دست می‌چرخد.

البته ویکتوریا اودینتکوا، این مدل روسی، نه برای این کار اجازه داشت و نه تجهیزات و لوازم کافی. در یکی از این عکس‌ها او درحالی‌که تنها با یک دست، دست فرد دیگری را نگاه داشته، در لبه یکی از تیرهای لبه این آویزان می‌شود. در عکس دیگری، او با تکیه بر یک دست این فرد، خود را به سمت بیرون ساختمان به عقب خم می‌کند. او در این عکس چشمهایش را بسته است اما آنقدر راحت بوده که تیم عکاسی و فیلمبرداری بتوانند این عکس را ثبت کنند.

در فیلمی که اودینتکوا در اینستاگرام خود منتشر کرده، مراحل تمرین برای این کار که نه در ارتفاع بلکه در روی سطح زمین انجام می‌شود نشان داده شده است.

به گزارش یاهو نیوز، بیش از سه میلیون و سیصد هزار نفر حساب کاربری خانم اودینتکوا را در اینستاگرام دنبال می‌کنند. او وقتی این عکس‌ها و فیلم‌ها را منتشر کرد نوشت که تمام این‌کارها به همراهی تیم متخصص انجام شده و از افراد خواست که به تنهایی به این کار دست نزنند.

اما کار خانم اودینتکوا نه تنها خطرناک بود بلکه وی از لحاظ قانونی هم مجاز به انجام این کار نبود. البته پلیس دوبی هم با گرفتن یک امضا از وی که دیگر دست به انجام هیچ کار خطرناکی در دوبی نمی‌زند، او را رها کد.

البته به احتمال زیاد ویکتوریا به زودی جای خطرناک دیگری را برای گرفتن عکس‌ و غافلگیر کردن هواداران اینستاگرامی‌اش انتخاب خواهد کرد. او در گذشته عکس‌هایی در حال بانجی جامپیگ و همینطور بر روی لبه صخره‌ها منتشر کرده بود.

دیدگاه شما

نمایش نظرات

صفحه ویژه جام جهانی ۲۰۱۸

XS
SM
MD
LG