لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ تهران ۲۰:۰۰

نظر «رهبر» چقدر به نظر «آقای رئيس جمهور» نزديک است؟


در طول يک سالی که از آغاز رياست جمهوری حسن روحانی می گذرد، آيت الله خامنه ای اظهارات متفاوتی درباره دولت او داشته است؛ گاه در نقد دولت و گاه در دفاع از آن.

ساعت ششم؛ نظر «رهبر» چقدر به نظر «آقای رئيس جمهور» نزديک است؟
please wait

No media source currently available

0:00 0:56:00 0:00
لینک مستقیم

هفته گذشته شاهد يکی ديگر از همين موضع گيری ها بود؛ هنگامی که رهبر جمهوری اسلامی در ديدار با رئيس جمهور و اعضای هيئت دولت، آنچه را «فتنه» می‌خواند، از جمله «خطوط قرمز» حکومت دانست و از وزرا خواست بر «فاصله‌گذاری با آن پايبند باشند».

اين تذکر، هنگامی اهميت دو چندان می يابد که تنها چند روز پس از اصطکاک بزرگ دولت و مجلس بيان می شود؛ پس از استيضاح و برکناری رضا فرجی دانا، وزير علوم دولت حسن روحانی، توسط مجلس شورای اسلامی.

آيا اين تذکر آقای خامنه ای، مُهر تاييدی تلويحی بر کنار زدن وزير حسن روحانی است؟ در حال حاضر رابطه رهبر جمهوری اسلامی با حسن روحانی چگونه است؟ نظر «رهبر» چقدر به نظر «آقای رئيس جمهور» نزديک است؟

اين هفته برنامه زنده «ساعت ششم» ميزبان مخاطبان راديو فردا و مجيد محمدی، جامعه شناس و تحليلگر سياسی بود تا پاسخی برای اين پرسش ها بيابد.

  • 16x9 Image

    نیوشا بقراطی

    نیوشا بقراطی در سال ۱۳۸۴ به عنوان گزارشگر و مجری به رادیو فردا پیوست. او میزبان برنامه زنده هفتگی «ساعت ششم» است و از سال ۱۳۹۰ سردبیری بخش صوتی و تصویری رادیو فردا را بر عهده دارد

دیدن نظرات (۱۰)

زمان این نظرخواهی به پایان رسیده است

زیر ذره‌بین

XS
SM
MD
LG