لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ تهران ۰۸:۵۹

در روزهای اخیر و در راستای سفرهای استانی حسن روحانی و ابراهیم رئیسی به شهرهای مختلف ایران، در شبکه های اجتماعی بحث داغ مقایسه تعداد شرکت کنندگان بالا گرفته است. هر دو طرف با ارائه عکس هایی از حضور مردم در نقاط مشخص تلاش دارند نشان دهند جمعیت بیشتری را با خود دارند .​

در بسیاری از شبکه های اجتماعی عکس هایی از مقایسه جمعیت حاضر در میدان نقش جهان اصفهان در استقبال از حسن روحانی و ابراهیم رئیسی به اشتراک گذاشته شده است. اما حامیان ابراهیم رئیسی معتقدند طرفداران روحانی با استفاده از فتوشاپ در عکس های استقبال از روحانی در سال ۹۶ دست کاری کرده اند.


حامیان حسن روحانی اما معتقدند که تصویر واقعی حضور مردم در میدان نقش جهان اصفهان هنگام سخنرانی حسن روحانی تصویر زیر است.

در مقابل حامیان حسن روحانی در شبکه های اجتماعی معتقدند که حضور طرفداران ابراهیم رئیسی با اتوبوس های هماهنگ شده و سازماندهی شده صورت گرفته و مردم به صورت خودجوش در این میتنیگ ها حاضر نشده اند.

​کاربران شبکه های اجتماعی نوشته اند که اتوبوس های سازمان دهی شده حامل حاضران مراسم حامیان ابراهیم رئیسی در مصلی تهران بوده اند. برخی از شبکه های اجتماعی هم با انتشار تصاویری از دستور مدیران سازمان ها و نهادهای مختلف برای شرکت کارمندان در مراسم ها انتخاباتی پرده برداشته اند.

حامیان ابراهیم رئیسی این ادعا را رد می کنند.

​ با این حال ​حسن روحانی در یکی از سخنرانی های خود می گوید که با اتوبوس مردم را جمع نکنید. ​

همچنان و با ادامه سفرهای دو کاندیدای اصلی انتخابات پیش رو ، تصاویر متعددی از حضور حامیان آن دو در شبکه های اجتماعی منتشر میشود ، تصاویری که هر یک دیگری را نقض می کند.

​---------------------------------------------------------------------------

XS
SM
MD
LG