لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ تهران ۱۰:۴۸

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس بازداشت شد


مصطفی سلیمی از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس بازداشت شده است. سلیمی شهردار منطقه ۲۱ تهران است و سال گذشته از گزینه‌های اصلاح‌طلبان برای شهرداری تهران نیز بود.

در فهرست سوابق سلیمی فوق لیسانس مدیریت دولتی، دانشجوی دکترای محیط زیست، مدیرکل حراست شهرداری تهران، شهردار منطقه ۱۹ و سپس منطقه شش تهران، همچنین مدیر عاملی سازمان پسماند شهرداری به چشم می‌خورد.

او طی سه سال گذشته شهردار منطقه ۲۱ بوده است. پیش از این سایت کلمه در گزارشی درباره انتخاب سرپرست برای شهرداری تهران، او را از «نزدیکان فائزه هاشمی» معرفی کرده بود.

احمد مسجدجامعی در شهریور ۱۳۹۲ در جلسه گزینش کاندیدای نهایی اصلاح طلبان برای شهرداری، درباره سلیمی گفته بود: «در مدیریت شهری موفق بوده و برنامه‌ا‌ش بر اساس آشنایی با مدیریت شهری تدوین شده. ویژگی ایشان علاوه بر مدیریت طولانی در شهرداری، این است که پایگاه مردمی خوبی هم در میان رزمندگان و خانواده شهدا دارد.»

خبرگزاری ایسنا با معرفی او به عنوان «م - س» نوشته بازداشت این فرد ارتباطی با پرونده‌های قضایی باشگاه پرسپولیس و بازداشت حمیدرضا سیاسی ندارد و به دلیلی غیر از فعالیت‌های ورزشی انجام شده است.

وب‌سایت تسنیم، نزدیک به سپاه پاسداران ایران، نیز ضمن معرفی کامل و انتشار عکس او، نوشته: «علت دقیق بازداشت سلیمی اعلام نشده اما گفته شده مرتبط با پرونده حمیدرضا سیاسی است.»

این چندمین بار طی ماه‌های اخیر است که افرادی مرتبط با باشگاه پرسپولیس ، احضار، بازداشت یا زندانی شده‌اند.

محمد رویانیان، مدیرعامل، و سعید شیرینی، سرپرست پیشین این باشگاه، مدتی روانه زندان اوین شدند.

حمیدرضا سیاسی، مدیرعامل جدید باشگاه، هم فقط چند روز پس از انتصاب بازداشت شد و هم‌اکنون زندانی است. پرونده او در دو عنوان اتهامی مرتبط با فعالیت‌هایش در پرسپولیس، همچنین فعالیت‌های غیرورزشی تشکیل و در شعبه ویژه رسیدگی جرایم ورزشی و دادگاه انقلاب در حال رسیدگی است.

خبر بازداشت یا احضار محمد مایلی کهن، نعیم سعداوی و حسین کعبی، بازیکنان پیشین پرسپولیس نیز طی ماه‌های اخیر در رسانه‌ها بازتاب یافت، اما اتهامات آن‌ها ارتباطی به این باشگاه ندارد.

دیدن نظرات (۳)

زمان این نظرخواهی به پایان رسیده است
XS
SM
MD
LG