لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ تهران ۰۴:۰۳

«مدونا» برای حفظ محیط زیست می خواند


«مدونا» و گروه «رد هات چيلی پپر» از چهره های معروف موسيقی جهان هستند که در کنسرت «زمين» در لندن در هفتم جولای شرکت خواهند کرد.

«مدونا» و گروه «رد هات چيلی پپر» از چهره های معروف موسيقی جهان هستند که در کنسرت «زمين» در لندن در هفتم جولای شرکت خواهند کرد.


هدف اين کنسرت آگاه کردن بيشتر مردم در مورد تغييرات جوی و گرمايش زمين خواهد بود. می توان باب گلدوف را بنيادگزار چنين کنسرت هايی برای بالا بردن آگاهيی اجتماعيی مردم دانست.


وی کنسرتی را در سال ۲۰۰۵ در ژوهانسبورگ در آفريقای جنوبی به همراه بسياری از ستارگان بين المللی موسيقی برگزار کرد تا مردم را بر عليه فقر بسيج کند.


گروه های معروف موسيقی چون؛ «دورن دورن»، «بلک آيز پيز» و «جنسيس» نیز در اين کنسرت شرکت خواهند کرد

«آل گور» معاون پيشين رييس جمهوری آمريکا و از فعالين محيط زيست اعلام کرد که اين کنسرت می تواند توجه ميلياردها نفر را به خود جلب کند و آنها اين حقيقت را درک کنند که می توانند به حل بحران گرمايش زمين کمک کنند.


وی اخیرا با ساختن فیلمی مستند در مورد گرمایش زمین موفق به دریافت جایزه اسکار شد.


به گزارش خبرگزاری رویترز، برخی ديگر از گروه های معروف موسيقی چون؛ «دورن دورن»، «بلک آيز پيز» و «جنسيس» نیز در اين کنسرت شرکت خواهند کرد .


برگزارکنندگان این کنسرت اميدوارند دو ميليارد نفر اين کنسرت را تماشا کنند. گزارشات اخیر بسیاری از دانشمندان نشان می دهد که گرمایش زمین سریعتر از آنچه که پیش از این فکر می شد، صورت می گیرد و می توتاند موجب تغییراتی اساسی در زندگی میلیاردها نفر به وجود بیاورد.


XS
SM
MD
LG