لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ تهران ۰۱:۵۸

قدردانی از ورساچه، نابغه مد ایتالیا


ورساچه ده سال پیش در میامی آمریکا به قتل رسید.

ده ها چهره بین المللی روزیکشنبه ۱۵ ژوئیه در تئاتر معروف لااسکالا میلان از جانی ورساچه یکی از نوابغ مد جهان که ده سال پیش در آمریکا به قتل رسید، تقدیر به عمل آورند.


در اپرای لااسکالا میلان، یکی از دوستان قدیمی ورساچه، موریس بژار فرانسوی با طراحی بالتی ویژه، خاطره این طراح بین المللی را بزرگ داشت.


در مراسم میلان، که با شامی در کاخ سلطنتی به پایان رسید، مانکن های معروفی چون کلودیا شیفر، والریا مازا، نوامی کمپل و هنرپیشگانی چون روبرت اورت، جسیکا آلبا، ایون شو، لوری دل سانتو و مارینتا استلا حضور داشتند.در جریان این مراسم برخی از لباس های طراحی شده توسط جانی ورساچه به نمایش گذاشته شد.

بسیاری از طراحان مد ایتالیایی و بین المللی چون کارل لاگرفلد، کارلا فندی و فراگامو نیز در لااسکالا حضور یافتند تا از این همکار از دست رفته شان تقدیر به عمل آورند.


جری هالی ول، یکی از خوانندگان گروه معروف اسپایس گرل نیز برای شرکت در این مراسم به میلان سفر کرد، هرچند که برخی دیگر از کسانی که قرار بود در لا اسکالا حضور یابند، چون شارون استون، آنجلینا جولی و براد پیت به علت کمبود وقت نتوانستند در این مراسم شرکت کنند.


در جریان این مراسم نمایش از برخی از لباس های طراحی شده توسط جانی ورساچه در کنار آخرین مدل هایی که خواهرش دوناتلا برای فصل زمستان آینده آماده ساخته است نیز ترتیب داده شده بود که مورد استقبال قرار گرفت.


شهرداری میلان اعلام کرد در قدردانی از فعالیت های این نابغه مد و طراحی خیابانی را در مرکز پایتخت صنعتی ایتالیا به نام جانی ورساچه نامگذاری خواهد کرد.


XS
SM
MD
LG