لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ تهران ۱۹:۰۴

فروش دوست دختر قلابی در فیس بوک


شبکه های اجتماعی و به خصوص فيس بوک نحوه آشنايی و برقراری رابطه بين يک زوج را به طور کلی تغيير داده و يا به قول برخی زيبايی های آن را نابود کرده اند. اکنون آغاز هر رابطه، تداوم و يا ختم آن روی شبکه فيس بوک علنی می شود.

اولين قرار ملاقات با فرد مورد نظر تمام جذابيت و اسرار آميز بودن خود را از دست داده چون بسياری از افراد اکنون روی شبکه فيس بوک و قبل از آشنايی رو در رو، در مورد يکديگر اطلاعات زيادی به دست می آورند. در برخی از موارد اصلا دليل و زمينه آشنايی برقراری تماس روی شبکه فيس بوک است. در عين حال آنهاييکه در يک رابطه پايدار قرار دارند هميشه از طرف سايرين و پيامهای تحريک کننده آنها در معرض خطر قرار دارند.

شبکه خبری « ای بی سی » می نويسد که در فضای امروزی برقراری رابطه که به شدت تحت تاثير شبکه های اجتماعی قرار دارد يک وب سايت برزيلی بازار جديدی پيدا کرده است. محصول آنها ارائه يک دوست دختر قلابی روی شبکه فيس بوک است.

اين وب سايت به نام Namorofake در ازای مبلغی معادل ۳۹ دلار به مدت يک ماه روی شبکه فيس بوک يک صفحه قلابی خلق کرده و آن را مثل اينکه دوست دختر شما باشد مديريت می کند. و برای کسانی که می خواهند پول کمتری هزينه کنند گزينه ارزانتر داشتن يک دوست دختر سابق به مدت يکماه در ازای پرداخت ۱۹ دلار است.

اين وب سايت در تبليغات خود می گويد:« با داشتن چنين صفحه ای می توانيد به همه نشان دهيد که دوست دختر داريد و اين باعث می شود که اعتماد به نفس شما در برخورد با ساير زنان تقويت شود.»

شبکه خبری « ای بی سی » می نويسد که در دنيای امروزی که عناصر مجازی از زندگی واقعی مهم تر شده اند شايد خيلی ها از خدمات اين وب سايت استفاده کنند و به اين ترتيب يک نوع موفقيت يا اعتماد به نفس قلابی برای خود فراهم کنند.

وب سايت برزيلی Namorofake در تبليغات خود می نويسد که گاهی داشتن يک دوست دختر قلابی می تواند به دوست دختر يا همسر سابق افراد نشان دهد که اين فرد منزوی و شکست خورده نيست. می تواند حس حسادت آنها را تحريک کند و در نهايت نشان دهد که اين فرد هنوز از محبوبيت کافی برخوردار است تا رابطه ديگری را آغاز کند.

اين وب سايت برای تهيه اطلاعات و جزييات کافی که با آنها بتواند صفحه « دوست دختران» قلابی را پر کند از مشترکان زن می خواهد که با ارسال اطلاعات در نيمی از درآمد اين طرح شريک شوند.

هنوز طرح خلق دوست پسر قلابی به اجرا درنيامده ولی اين وب سايت وعده می دهد که در آينده اين طرح را نيز اجرا خواهد کرد.

دیدن نظرات (۳)

زمان این نظرخواهی به پایان رسیده است

زیر ذره‌بین

XS
SM
MD
LG