لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ تهران ۲۰:۴۲

«حمله به خانواده بازداشت شدگان»


۲۵معترضان در ۲۵ بهمن ماه در تهران
کوهيار گودرزی از فعالان حقوق بشر و روزنامه نگار به راديو فردا می گويد صبح روز سه شنبه نيز در مقابل دادسرای انقلاب در خيابان معلم باز هم همين اتفاق تکرار شد.

وی می گوید :«تعداد زيادی از خانواده های بازداشت شدگان در آن محل تجمع کرده و خواستار روشن شدن وضعيت فرزندانشان بودند که مجددا يگان ويژه به آن محل حمله کرد.»

به گفته این فعال حقوق بشر، يکسری از خانواده های بازداشت شدگان تجمع ۲۵ بهمن ماه ، دوشنبه شب در مقابل کلانتری شعبه ۱۴۸ انقلاب، واقع در تقاطع فلسطين- انقلاب، برای کسب خبر از وضعيت فرزندان بازداشت شده شان، تجمع کرده بودند که با حمله يگان ويژه مجبور به ترک محل شدند.آقای گودرزی می افزاید «صبح روز سه شنبه نيز در مقابل دادسرای انقلاب در خيابان معلم باز هم همين اتفاق تکرار شد. تعداد زيادی از خانواده های بازداشت شدگان در آن محل تجمع کرده و خواستار روشن شدن وضعيت فرزندانشان بودند که مجددا يگان ويژه به آن محل حمله کرد و با باطوم آنها را مورد ضرب و شتم قرار داد و متفرق کرد.»
  • 16x9 Image

    رویا کریمی مجد

    رویا کریمی مجد روزنامه‌نگاری را در سال ۱۳۷۱ در ایران آغاز کرد و اردیبهشت ۱۳۸۷ به رادیو فردا پبوست. او تهیه‌کنندگی برنامه هفتگی صدایی دیگر را که به بررسی مسایل زنان اختصاص دارد، برعهده دارد.  در سال ۲۰۱۵ میکروفن طلایی جشنواره رادیویی نیویورک به  برنامه رادیویی «سنت تیغ» که رویا کریمی مجد آن را تهیه کرده بود تعلق یافت. 

XS
SM
MD
LG