لینک‌های قابلیت دسترسی

سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ تهران ۱۲:۰۹
حسن روحانی رييس جمهوری ايران نخستين سفر استانی خود را از استان خوزستان آغاز کرد. پيش از اين سفر رييس جمهوری ايران و مشاورانش اعلام کرده بودند که سفرهای استانی آقای روحانی با سفرهای استانی محمود احمدی‌نژاد رييس جمهوری سابق ايران تفاوت‌هايی دارد و از طرحی با عنوان «پايش و پويش» نام برده بودند.
حسن روحانی برخلاف محمود احمدی‌نژاد همه هيات دولت را همراه خود به استان خوزستان نبرد و تنها ۹ وزير و تعدادی از سخنگويان دولت و مشاورانش او را همراهی می‌کردند. حسن روحانی در گزارش صد روزه عملکرد خود در تلويزيون جمهوری اسلامی از تعهدهايی که محمود احمدی‌نژاد در سفرهای استانی به مردم داده بود انتقاد کرد و گفت ۷۰ درصد تعهدهای دولت قبلی باقی مانده و سالها طول می‌کشد تا اين تعهدها عملی شود.
در برنامه ديدگاه‌های اين هفته به بررسی سفر حسن روحانی به استان خوزستان پرداخته‌ايم و تفاوت‌های اين سفر با سفرهای رييس جمهوری پيشين را برشمرده‌ايم. با حضور سه مهمان: حسن هاشميان، جامعه‌شناس و تحليل‌گر سياسی که خود اهوازی است، مرتضی کاظميان، تحليل‌گر سياسی و کريم عبديان از «سازمان حقوق بشر اهواز» که ساکن آمريکا است.
  • 16x9 Image

    فرین عاصمی

    فرین عاصمی از دبیران، خبرنگار و مجری رادیو فرداست. او از سال ۱۳۸۲ به رادیو فردا پیوسته و پیش از آن در بعضی از روزنامه‌های داخلی از جمله روزنامه ایران کار می‌کرد. او بین سال‌های ۱۳۸۷ تا ۱۳۸۹ مدتی در بی‌بی‌سی فارسی مشغول به کار بود و از سال ۱۳۸۹ تاکنون هم در رادیو فردا مشغول است.

    فرین عاصمی را در تلگرام در این کانال دنبال کنید: ​https://telegram.me/Fareenassemi

دیدگاه شما

نمایش نظرات

XS
SM
MD
LG