لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ تهران ۲۱:۲۲

درخشش مسعود شجاعی و پیروزی اوساسونا


مسعود شجاعی
تيم اوساسونا با درخشش و گل مسعود شجاعی بر تيم اتله تيک بيل بائو دو بر يک پيروز شد و به رده يازدهم ليگ برتر فوتبال اسپانيا (لاليگا) صعود کرد.

به گزارش سايت «ساکر نت»، اين مسابقه با حضور ۲۲هزار تماشاگر در ورزشگاه رينو دو ناواررا در اسپانيا انجام شد و جواد نکونام، ديگر بازيکن تيم ملی ايران در باشگاه اوساسونا در دقيقه ۶۴ جايش را به فرانسيسکو پونيال داد و مسعود شجاعی در دقيقه ۳۰ اخطار گرفت.

برپايه اين گزارش اوساسونا با پيروزی بر تيم ده نفری اتله تيک بيل بائو، به سومين پيروزی پياپی در ليگ اسپانيا دست يافت و در فاصله هشت بازی تا پايان فصل، نسبت به نزديک ترين تيم در منطقه خطر سقوط به دسته پايين تر، صاحب پنج امتياز برتری شد.

مسعود شجاعی، هافبک ايرانی تيم اوساسونا در دقيقه ۲۰ به اوساسونا برتری داد، اما کمی بعد از آن اتله تيک با ضربه آيتور اوسيو بازی را به تساوی کشاند. اما از دقيقه ۵۰ که اوسيو به دليل خطای خطرناک روی مسعود شجاعی از زمين اخراج شد، مهمان مجبور شد به تمامی به دفاع بکشد.

فشار دائمی اوساسونا سرانجام در فاصله ده دقيقه به پايان مسابقه نتيجه داد و وقتی سرجيو فرناندز گل پيروزی را برای شمالی های اسپانيا زد، اين تيم به بالاترين مکان خود از نخستين آخرهفته لا ليگا تا کنون دست يافت.

اوساسونا پس از ده مسابقه تنها يک باخت، پيش از سه پيروزی پياپی اخيرش بر تيم های اسپانيول، اتله تيکو مادريد و اتله تيک بيل بائو، داشته است. اين نتايج باشگاه مزبور را از قعر جدول برای نخستين بار پس از چند ماه کاملا دور کرد.
XS
SM
MD
LG