لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹ تهران ۱۵:۵۵

دانيل کريگ در چهار فيلم ديگر جيمزباند بازی می کند


دانيل کريگ باز هم در لباس جيمزباند ظاهر خواهد شد اما نه يک بار که چهار بار!


دانيل کريگ باز هم در لباس جيمزباند ظاهر خواهد شد اما نه يک بار که چهار بار!


به گزارش هاليوود رپورتر، هری سلون، مدير کمپانی متروگلدن ماير رسمأ اعلام کرد که اين بازيگر بريتانيايی پس از بازی در «کازينو رويال»، برای چهار فيلم ديگر جيمزباند قرارداد امضا کرده است.


پيش از اين اعلام شده بود که دانيل کريگ در فيلم جديد جيمزباند، با نام «خاصيت يک زن» که بيست و دومين فيلم جيمزباند خواهد بود، ظاهر خواهد شد.


اين فيلم که به کارگردانی مارک فورستر، فيلمساز ۳۸ ساله سوئيسی – آلمانی، ساخته می شود در مراحل اوليه توليد است و قرار است در ماه نوامبر سال آينده به روی پرده سينماها برود. داستان اين فيلم جديد در ادامه«کازينو رويال» خواهد بود.


دانيل کريگ ۳۹ ساله با بازی در فيلم «کازينو رويال» در سال گذشته معروف شد. در اين فيلم کريگ با بازی موفق خود خاطره نقش های شون کانری در سری فيلم های جيمزباند را زنده کرد.


«کازينو رويال» موفق ترين و پرفروش ترين فيلم جيمزباند در تاريخ سينما شد و بيش از ۴۵۰ ميليون دلار فروش کرد.


پيش از اين پرفروش ترين فيلم جيمزباند «روزی دیگر بمير» (۲۰۰۲)، با بازی پيرس برازنان بود که حدود ۴۳۰ ميليون دلار درآمد داشت. «کازينو رويال» در ۶۴ کشور جهان به نمايش درآمد.


در صورت ايفای نقش دانيل کريگ در چهار فيلم ديگر جيمزباند، تعداد فيلم های جيمزباندی او به پنچ خواهد رسيد که اين رقم او را در رتبه سوم بازيگران جيمزباند قرار خواهد داد.


در حال حاضر همچنان راجر مور با هفت فيلم و شان کانری با شش فيلم در مکان های اول و دوم قرار دارند. پيرس برازنان با چهار فيلم، تيموتی دالتون با دو فيلم و جرج لازنبی با يک فيلم، ديگر بازيگران نقش جيمزباند هستند.


شخصيت جيمزباند، مأمور امنيتی انگلستان را نخستين بار نويسنده انگليسی، يان فلمينگ در سال ۱۹۵۲ خلق کرد و بعدها در دهه ۶۰ ميلادی با ظهور سری فيلم های جيمزباند شهرت جهانی يافت.


اولين فيلم جيمزباند در سال ۱۹۶۲ و با بازی شون کانری به نمايش درآمد.


زیر ذره‌بین

XS
SM
MD
LG