لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۳ تهران ۰۰:۵۸

علیرضا منصوریان از سرمربی‌گری تیم فوتبال استقلال استعفا داد


استعفای منصوریان پس از هفت بازی در لیگ برتر امسال رخ می‌دهد.
استعفای منصوریان پس از هفت بازی در لیگ برتر امسال رخ می‌دهد.

علیرضا منصوریان روز چهارشنبه ۲۹ شهریور پس از تساوی تیم‌های استقلال و ذوب آهن، از سرمربی‌گری باشگاه استقلال تهران کناره‌گیری کرد.

اعضای کادر فنی این باشگاه نیز پس از استعفای منصوریان از سمت خود استعفا دادند.

محمد خرمگاه، مربی استقلال با اعلام این خبر به خبرنگاران، تاکید کرد: اخلاق حکم می‌کند که همه کادر فنی کنار منصوریان باشیم و با هم کنار برویم.

منصوریان در نشست خبری بعد از بازی با ذوب آهن گفت: از همه مردم و فوتبال ایران بابت اتفاقات برنامه ۹۰ عذرخواهی می‌کنم. از هواداری که گفت حیا کن رها کن، ناراحت نیستم زیرا نسل آنها تغییر کرده است. من با نسل قبلی در فوتبال آمدم و سکوها را می‌شناسم.

برخی هواداران استقلال در پایان بازی با ذوب آهن، شعارهای تندی علیه منصوریان سردادند و خواهان کناره‌گیری او شدند.

سرمربی مستعفی استقلال گفت: «در فوتبال ایران برادرکشی داریم. هواداران صبر نمی‌کنند. مرا به آخر خط رساندند. من تنهاترین آدم تاریخ استقلالم. امروز متوجه شدم یک آفساید می‌تواند سرنوشت مربی را تغییر دهد. می‌گویند آدم‌هایی که سر خود را می‌تراشند خوش شانس هستند اما من نبودم. اگر در فضای مربی‌گری بمانم، در استادیوم آزادی برابر استقلال قرار نمی‌گیرم».

طبق اعلام مسوولان باشگاه استقلال، مک درموت مربی این تیم تا تصمیم نهایی باشگاه به عنوان سرمربی موقت فعالیت خواهد کرد.

مک درموت آبی‌پوشان را در دیدار برابر سپیدرود رشت همراهی خواهد کرد. این در حالی است که او مقابل ذوب آهن اخراج شد و نمی‌تواند در رشت روی نیمکت بنشیند.

استعفای منصوریان پس از هفت بازی در لیگ برتر امسال رخ می‌دهد. عملکرد وی باعث شده است که تیم استقلال در رده ۱۴ لیگ برتر قرار گیرد.

XS
SM
MD
LG