لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱ تهران ۰۹:۵۱

شلیک گاز اشک‌آور در جمع تماشاگران برنامه «خندوانه» تایید شد


خبرگزاری میزان، وابسته به قوه قضاییه ایران، اخبار منتشرشده در شبکه‌های مجازی مبنی بر استفاده از گاز اشک‌آور در برنامه تلویزیونی «خندوانه» را تایید کرد.

یکی از دست‌اندرکاران برنامه «خندوانه» در گفت‌و‌گویی که روز جمعه (۲۱ خرداد) از وی در این خبرگزاری منتشر شده٬ خبر درگیری میان دو شرکت‌کننده در این برنامه و استفاده از گاز اشک‌آور را تایید کرد.

این فرد که نامش فاش نشده است٬ گفته که «هنگام ضبط برنامه دو نفر از شرکت‌کنندگان حاضر در استودیو برنامه خندوانه با هم درگیر شدند و یکی از آنها به استفاده از گاز اشک‌آور متوسل شد».

وی افزوده است: فردی که از گاز اشک‌آور استفاده کرده٬ از سوی نیروی انتظامی دستگیر شده و وی اطلاعی از وضعیت پرونده او ندارد.

برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی در روزهای اخیر از درگیری در استودیوی ضبط و پخش برنامه خندوانه و شلیک گاز اشک‌آور در میان تماشاگران خبر داده بودند.

وب‌سایت خبری «خرداد» در این زمینه نوشته بود که این «اقدام عجیب٬ علاوه بر ایجاد وقفه در مراحل ضبط برنامه، وحشت و ناراحتی و اشک و سوزش چشم و سرفه‌های حاضران را هم در پی داشت. همچنین یکی از شرکت‌کنندگان برنامه به بیمارستان اعزام شد».

هنوز وابستگی تشکیلاتی یا ارگانی فردی که پرتابگر گاز اشک‌آور بوده و نیز نحوه ورود آن به داخل استودیوی برنامه خندوانه مشخص نیست.

با این حال اخبار تایید نشده‌ای از انتساب وی به نیروهای نظامی مطرح شده است.

خندوانه٬ یکی از برنامه‌های پرمخاطب تلویزیونی ایران به کارگردانی و اجرای رامبد جوان است که در هر قسمت با یکی از چهره‌های سینما، تلویزیون، ورزش، سیاست و ... درباره خنده و شادی گفت‌و‌گو می‌کند.

این برنامه که از سال ۹۳ تا کنون در سه فصل از تلویزیون ایران پخش شده است٬ در میان تماشاگرانی که در سالن حضور دارند٬ اجرا می‌شود.

دیدن نظرات (۴۸)

زمان این نظرخواهی به پایان رسیده است

زیر ذره‌بین

XS
SM
MD
LG