لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ تهران ۱۱:۳۵
گزارش ها حاکی است يک هکر کامپيوتری توانسته به ای ميل شخصی جورج هربرت واکر بوش، رييس جمهوری سابق آمريکا دسترسی پيدا کند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، گفته می شود که اطلاعات شخصی و ارتباطی دوستان و نزديکان و اعضای خانواده بوش، وجود دارد.

جيم مک گراث، سخنگوی خانواده بوش به خبرگزاری ها گفته که تحقيقات در اين زمينه ادامه دارد. وی افزود: «از آن جايی که تحقيقات در حال انجام است، ترجيح می دهيم در حال حاضر درباره آن چيزی نگوييم.»

آقای بوش در حال حاضر ۸۸ سال دارد و به تازگی در پی بيماری برونشيت در بيمارستان بستری بوده است. اين گزارش حاکی است هکر مزبور، توانسته به چند ای ميل خانواده بوش نفوذ کرده و به آن دسترسی پيدا کند.

عکس ها و پيام های شخصی آقای جورج هربرت واکر بوش هم به دست هکر افتاده و حتی شماری از عکس های جوانی و يا پسرش جورج دبليو بوش که برای دو دوره رييس جمهوری آمريکا بود، منتشر شده است.

هکر ای ميل های آقای بوش با نام مستعار با نشريه «اسموکينگ گان» تماس گرفته و تاييد کرده که اطلاعات جالبی در مورد رييس جمهوری سابق آمريکا به دست آورده است.

جورج هربرت واکر بوش، ۴۱ امين رييس جمهوری آمريکا بود و طی سال های ۱۹۸۹ تا ۱۹۹۳، کاخ سفيد را در اختيار داشت و انتخابات پس از دور اول را به بيل کلينتون از حزب دموکرات، واگذار کرد.

آقای بوش پيش از رياست جمهوری، معاون رونالد ريگان در زمان رياست جمهوری او بود و پیش از آن سمت هايی از جمله رياست سازمان مرکزی اطلاعاتی آمريکا، سی آی ای، و نيز سفارت آمريکا در چين را عهده دار بوده و نماينده کنگره از ايالت تگزاس هم بوده است.

پسرش، جورج دبليو بوش هم به عنوان ۴۳ امين رييس جمهوری آمريکا طی سال های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۹، در کاخ سفيد بود.

صفحه ویژه جام جهانی ۲۰۱۸

XS
SM
MD
LG