لینک‌های قابلیت دسترسی

شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ تهران ۲۳:۳۴

لغو محروميت ایران دوشنبه آینده اعلام می شود


کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر داده تعلیق حضور بین المللی فوتبال ایران لغو شده است.

پس از اعلام خبر سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا در مورد رسمی نبودن خبر لغو محروميت فوتبال ايران از سوی فيفا، کيومرث هاشمی، سرپرست موقت فدراسيون فوتبال خبر داد دوشنبه آینده، ۱۸ دسامبر، ۲۷ آذر، خبررسمی آن اعلام می شود.


سرپرست موقت فدراسيون فوتبال پس از پايان مسابقه ايران با کره جنوبی به خبر نگاران حاضر در بازی های آسيايی دوحه گفت: خبر رفع تعليق فوتبال ايران به طور رسمی روز دوشنبه از سوی فيفا اعلام می شود.


وی در ادامه خبر داد با توجه به اقدامات انجام شده از سوی فدراسيون فوتبال ايران، که مقامات فيفا نيز از آن مطلع شدند، تعليق فوتبال ايران برطرف شده است .


این خبر از سوی خبر گزاری دانشجويان ايران نیز نقل شده است. ایسنا در توصیف اقدامات فدراسیون در جهت رفع توقیف از فوتبال ایران خبر داده پس از رايزنی های مقامات ورزش ايران با فيفا، فدراسيون بين المللی فوتبال با تشکيل کميته های شش نفره و ارايه فرصتی ۱۰۰ روزه به فدراسيون فوتبال ايران، خواستار اصلاح اساسنامه اين فدراسيون شد.


در حال حاضر اين کميته فعاليت خود را آغاز کرده و پس از پايان فرصت ۱۰۰ روزه، مجمع فدراسيون فوتبال به منظور انتخاب رييس جديد برگزار می شود.


لازم به ياد آوری است که پنج شنبه گذشته سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا خبر داد هنوز منتظر اعلام رسمی لغو محروميت فوتبال ايران از سوی فيفا است. این خبربه دليل درپيش رو بودن مراسم قرعه کشی جام ملت های آسيا در سه شنبه آينده است که ايران بايد يکی از حاضران در اين مراسم باشد.


XS
SM
MD
LG