لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ تهران ۰۰:۳۵

علی دایی از کاشان به بیمارستان لاله تهران منتقل شد


علی دایی در بیمارستان(عکس از فارس)
علی دایی که شنبه شب در یک سانحه رانندگی دچار جراحت شده بود، روز یکشنبه از بیمارستان کاشان به بیمارستان لاله در تهران منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری دولتی ایران، ایرنا، پزشک علی دایی گفته که وی «هوشیاری خود را کامل به دست آورده، صحبت می‌کند و از شرایط بسیار مساعدی برخوردار است.»

گزارش شده که ساعت هشت و نیم شنبه شب و در حالی که خودروی علی دایی به رانندگی برادرش از اصفهان راهی تهران بوده، در کیلومتر هشت ورودی شهر «بادرود» واژگون شده است.

خودروی علی دایی(عکس:افکارنیوز)
خودروی علی دایی(عکس:افکارنیوز)
سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل پلیس راه کشور به خبرگزاری فارس گفته دلیل تصادف، «تخطی از سرعت مطمئنه» یا همان رانندگی با سرعت بیشتر از حد مجاز، بوده است.

علی دایی که سرمربی تیم فوتبال راه ‌آهن است، پس از پایان بازی مقابل سپاهان که به شکست تیمش منتهی شد، در راه بازگشت به تهران بود که خودروی وی چپ کرد.

خودروی علی دایی(عکس:افکارنیوز)
خودروی علی دایی(عکس:افکارنیوز)
فارس در گزارشی نوشته پس از تصادف، مقداری از اموال علی دایی که گفته می‌شود حدود پنج میلیون تومان است به همراه وسایل شخصی مثل ساعت وی به سرقت رفته که ماموران انتظامی در حال پیگیری این موضوع هستند.

گزارش پلیس راه گفته که «کمربند ایمنی باعت شد تا وی دچار شکستگی و مصدومیت‌های بیشتر نشود.

محمد دایی، برادر دایی که رانندگی می کرده، فقط دچار کوفتکی بدن شده و پس از زدن سرم‌های تقویتی از بیمارستان مرخص شد. همچنین گزارش شده «میاچ» مربی راه‌آهن که در خودروی دایی بود، با مصدومیت جدی روبرو نشده است.

خودروی علی دایی، یک دستگاه «تویوتا پرادو» بوده است.
XS
SM
MD
LG