لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ تهران ۱۴:۵۳

مقام پنجم جام جهانی برای فرنگی کاران ايران


تيم ها ی شرکت کننده در جام جهانی کشتی فرنگی، در دو گروه سه تيمی به صورت تيم به تيم با يکديگر رو به رو شدند.

تيم ملی کشتی فرنگی ايران با پيروزی در برابر گرجستان به عنوان پنجم رقابتهای جام جهانی کشتی فرنگی آنتاليا رضايت داد.


فرنگی کاران ايران که در اين رقابتها با تيم های آمريکا و روسيه در گروه ب همگروه بودند در اولين مبارزه ۵ بر ۲ به روسيه باختند.


روس ها هم ۵ بر ۲ در مسابقه دوم اين گروه تسليم آمريکا شدند و در ديدار سرنوشت ساز دوم ايران در آنتاليا، ايران، که با دوبنده قرمز کشتی می گرفت، ۴ بر ۳ اين مبارزه را از حريف برد.


در اين گروه هر سه تيم با يک برد در اين مرحله کار را تمام کردند.


مردان ايران در روز دوم به مصاف گرجستان رفتند، که در نهايت با پيروزی شش بر يک در برابر حريف مدعی عنوان پنجم اين مسابقه ها بدست آوردند.


کشتی ایران با آمریکا


در مسابقه با آمريکا ياسين بهرامی پور، علی محمدی، مهدی محمدی و قاسم رضايی بر حريفان خود پيروز شدند و صابر ميرزاده، داود عابدين زاده و بشير باباجانزاده کشتی را به حريفان خود واگذار کردند.


در مسابقه با روسيه، ياسين بهرامی ‌پور در وزن ۵۵ کيلوگرم و علی محمدی در ۶۶ کيلوگرم به پيروزی رسيدند. بهرامی پور در مسابقه با سرگی پتروف، نايب قهرمان جام پادوبنی، توانست در وقت نخست حريف را با ضربه فنی شکست دهد.


در وزن ۶۰کيلوگرم، صابر ميرزاده با نتيجه پنج بر چهارازاسلام بيک آلبيف، قهرمان جام پادوبنی، شکست خورد. اما علی محمدی در ۶۶کيلوگرم برآمباکو واچادزه ،قهرمان جام پادوبنی، پيروز شد.


در وزن ۷۴کيلوگرم، يوگنی پوپوف توانست مهدی محمدی را شکست دهد. ديميتری اورالوف در ۸۴کيلو گرم داود هداوند را مغلوب کرد. در وزن ۹۶کيلوگرم، قاسم رضايی از رومن مارچنکو، قهرمان جام پادوبنی، شکست خورد. در وزن ۱۲۰ کيلوگرم، بشير باباجان زاده سنگين وزن ۱۷ ساله به الکساندر آنوچين باخت.


تيم ها ی شرکت کننده در جام جهانی کشتی فرنگی، در دو گروه سه تيمی به صورت تيم به تيم با يکديگر رو به رو شدند.


XS
SM
MD
LG