لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷ تهران ۱۲:۰۴

اپلیکیشن ویژه رادیوفردا برای آیفون و آیپد


انتظار شما کاربران آیفون یا آیپد، برای دنبال کردن رادیو فردا از طریق اپلیکیشن ویژه ما به پایان رسید، و این اپلیکیشن هم‌اکنون در بازار اپلیکیشن‌های اپل قرار گرفته است.

حالا شما همراهان رادیو فردا می‌توانید، همیشه و همه جا آخرین خبرها را در جیب خود داشته باشید و هر جا که هستید و به اینترنت دسترسی دارید، برنامه‌های مختلف رادیو فردا را بشنوید و همزمان خبرها و گزارش‌های وب‌سایت را دنبال کنید.

همچنین با استفاده از این اپلیکیشن، شما به راحتی می‌توانید خبرهای فوری اطراف خود و نیز عکس‌ها و ویدئوهای مفید را با گزارشگران رادیو فردا و مخاطبان این رسانه در میان بگذارید.

پس از نصب و اجرا، در این صفحه نام رادیو فردا را انتخاب کنید
پس از نصب و اجرا، در این صفحه نام رادیو فردا را انتخاب کنید
در ماه‌های اخیر اپلیکیشن اندرویدی رادیو فردا وارد بازار اپلیکیشن‌های گوگل شده بود و اکنون اپلیکیشن آیفون رادیو فردا هم از طریق اپ‌استور اپل در دسترس شماست.

اپلیکیشن آیفون و آیپد رادیو فردا، یک اپلیکیشن چتری است که همه رادیوهای فعال در چارچوب رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی را تحت پوشش دارد و برای دسترسی به آن کافی که در اپ‌استور، واژه لاتین rfe/rl را جستجو کنید. لینک این اپلیکیشن در صفحه مربوط به نرم‌افزارهای تلفن همراه ما نیز قرار دارد و البته شما می‌توانید برای دسترسی به آن روی تصویر پایین صفحه نیز کلیک کنید.

پس از آن به راحتی می‌توانید با نصب این اپلیکیشن بر آیفون یا آیپد خود، گزینه رادیو فردا را از میان فهرست رادیوهای موجود بر این اپلیکیشن [فقط برای یک بار] انتخاب کنید و از آن پس شما همه جا وب‌سایت و رادیو ما را همراه خود خواهید داشت.

اگر مشکلی برای پیدا کردن یا استفاده از این اپلیکیشن داشتید، تنها کافی است به ما به آدرس apps@radiofarda.com ایمیل بزنید.

در کنار اپلیکیشن‌های موبایل ما، شما همچنان می‌توانید اصلی‌ترین موضوعات انعکاس یافته در وب‌سایت رادیو فردا را در نسخه موبایلی سایت دنبال کنید.

دیدگاه شما

نمایش نظرات

XS
SM
MD
LG