لینک‌های قابلیت دسترسی

چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ تهران ۲۲:۴۹

لحظه به لحظه با دومین روز مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان

در ادامه رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان، مسابقات کشتی فرنگی وارد دومین روز خود می‌شود. رادیوفردا می‌کوشد تا مهم‌ترین رخدادهای این دوره از رقابت‌ها را از بوداپست پوشش دهد. همراه این گزارش لحظه به لحظه از وب سایت رادیو فردا باشید.


۰۰:۱۸ ۳۱.۶.۱۳۹۲
طالب نعمت‌پور پس از دریافت مدال طلای وزن ۸۴ کیلوگرم
طالب نعمت‌پور پس از دریافت مدال طلای وزن ۸۴ کیلوگرم
۲۳:۵۲ ۳۰.۶.۱۳۹۲
مهدی رستم‌پور
فردا یکشنبه در آخرین روز از مسابقات قهرمانی جهان، ایران سه نماینده دارد. افشین بیابانگرد در 66 کیلو به مصاف آتیلا لوای از اسلواکی می‌رود.
هادی علیزاده پورنیا در 74 کیلو با مارک مادسن اوورگارد از دانمارک رویارو خواهد شد و امیر علی اکبری در 120 کیلو با الکساندر چرنیتسکی از اوکراین رقابت خواهد کرد.
۲۳:۴۷ ۳۰.۶.۱۳۹۲
طالب نعمت‌پور و سامان طهماسبی در دسته ۸۴ کیلوگرم کشتی فرنگی، فینالی تمام ایرانی را به نمایش گذاشتند. سامان طهماسبی که ایرانی است و با تکیه بر مربیانی ایرانی برای جمهوری آذربایجان کشتی می‌گیرد، در مسابقه پایانی این وزن مغلوب نعمت‌پور شد. مهدی رستم‌پور دقایقی قبل از برگزاری فینال به محل تمرین دو کشتی‌گیر رفته و با مربیان آنها گفت‌وگو کرده است.
۲۳:۲۶ ۳۰.۶.۱۳۹۲
مهدی علیاری با شکست 5-0 از بالاژ کیس از دستیابی به مدال برنز بازماند. جو و فضای این مسابقه برای نماینده ایران سنگین بود. در حین مسابقه، صدای گزارشگر تلویزیون مجارستان در بلندگوی ورزشگاه پخش می‌شد. حدود 50 نوجوان و جوان مجاری هم در کنار تشک با بوق‌ها و بلندگوی پلاستیکی، قهرمان سال 2009 جهان را تشویق می‌کردند. مشارکت تماشاگران مجاری که کشتی فرنگی را بیشتر از کشتی آزاد دوست دارند نیز بیش از تمام شب‌های قبلی بود.

بیشتر

XS
SM
MD
LG