لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ تهران ۱۴:۳۱

لحظه به لحظه با آخرین روز مسابقات کشتی قهرمانی جهان

بوداپست روز یکشنبه ۳۱ شهریور ماه، میزبان آخرین روز از رقابت‌های کشتی قهرمانی زنان و مردان جهان است. رادیوفردا می‌کوشد تا مهم‌ترین رخدادهای این دوره از رقابت‌ها را از بوداپست پوشش دهد. همراه این گزارش لحظه به لحظه از وب سایت رادیو فردا باشید.


۲۲:۳۶ ۳۱.۶.۱۳۹۲
16x9 Image مهدی رستم‌پور
امیر علی اکبری قهرمان ۱۲۰ کیلوگرم جهان شد.
قهرمانی امیر علی اکبری در دسته ۱۲۰ کیلوگرم کشتی فرنگی
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:40 0:00
۲۲:۲۶ ۳۱.۶.۱۳۹۲
16x9 Image مهدی رستم‌پور
امیر علی اکبری مهیای برگزاری فینال 120 کیلوگرم است. آخرین مسابقه از رقابت‌های قهرمانی جهان در سال 2013. امیر در سالن تمرین با روحیه‌ای خوب، با رقیب فینالیست خودش که اهل استونی است خوش و بش کرد.
گفتگوی اختصاصی با سرمربی کشتی فرنگی ایران
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:21 0:00
۲۲:۱۰ ۳۱.۶.۱۳۹۲
16x9 Image مهدی رستم‌پور
کیم هیون وو از کره جنوبی با برتری مقابل رومن ولاسوف از روسیه، دومین مدال طلای این کشور را رقم زد. به این ترتیب، هر دو فینالیست روسی به رقبای کره‌ای باختند و روسیه در شب آخر، نصیبی از مدال‌های طلا نبرد. ولاسوف قهرمان المپیک لندن است و سال 2011 نیز قهرمان جهان شده بود.
۲۱:۱۷ ۳۱.۶.۱۳۹۲
16x9 Image مهدی رستم‌پور
پس از قهرمانی «ریو هان سو» از کره جنوبی در 66 کیلوگرم، بلندگوی ورزشگاه، آهنگ مشهور گنگ نام استایل را پخش کرد که اثر هنرمندی اهل همین کشور است. در همین حین، کشتی‌گیر کره‌ای و یکی از همراهان این تیم که شباهت فراوانی با «پی اس وای» دارد، به اتفاق روی تشک به جای دور مرسوم قهرمانی، مشغول اجرای رقص معروف گنگ نام استایل شدند. رقصی که با استقبال و البته همراهی تماشاگران حاضر در سالن همراه شد.

بیشتر

XS
SM
MD
LG