لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ تهران ۰۳:۵۱

پوشش زنده شصت و هفتمین اجلاس سالانه مجمع عمومی سازمان ملل

شصت و هفتمین اجلاس سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد، از روز سه‌شنبه چهارم مهرماه ۱۳۹۱، ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۲ در مقر اصلی سازمان ملل در نیویورک آغاز به‌کار کرد. رادیو فردا در دو روز نست این نشت، تلاش کرد که مهم‌ترین بخش‌های آن را به طور لحظه به لحظه پوشش دهد.


۲۲:۰۶ ۵.۷.۱۳۹۱
پوشش زنده مهم‌ترین فرازهای شصت و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل در اینجا به پایان رسید. برای اطلاع از رخدادهای آتی این نشست سالانه، در روزهای آینده گزارش‌های خبری رادیو فردا را دنبال کنید.

برای بهبود عملکرد ما، نظرات خود را در مورد این پوشش خبری به به نشانی الکترونیکی info@radiofarda.com ارسال کنید.
۲۲:۰۳ ۵.۷.۱۳۹۱
سخنگوی فارسی‌زبان وزارت امور خارجه آمریکا در ادامه گفت که از سر گیری روابط ایران و آمریکا «هدف سیاست آمریکا نیست و وسیله است». وی همچنین با اشاره به نگرانی‌های رو به افزایش بین‌المللی درباره برنامه هسته‌ای ایران، بار دیگر تصریح کرد که آمریکا ایران را فرا می‌خواند تا به طور جدی وارد مذاکره بشود و در عین حال تأکید کرد که فرصت برای حل دیپلماتیک مسئله هسته‌ای ایران نامحدود نیست.
۲۲:۰۲ ۵.۷.۱۳۹۱
آقای ایر گفت: «بر اثر این تضاد، ایران بیشتر از همیشه منزوی‌تر و ضعیف‌تر شده است... اگر ایران به مطالبات مشروع مردم خود گوش بدهد، روزی دوباره در ایران بهار می‌شود. همان بهاری که آقای احمدی‌نژاد (در سخنرانی خود در مجمع) به آن اشاره کردند.»
۲۲:۰۲ ۵.۷.۱۳۹۱
در خصوص اظهارات محمود احمدی‌نژاد در مجمع عمومی سازمان ملل، آلن ایر، سخنگوی فارسی زبان وزارت امور خارجه آمریکا، در گفت‌وگو با رادیو فردا گفت: «هر سال تضاد و فاصله بین گفتار و کردار آقا احمدی‌نژاد و حکومت جمهوری اسلامی ایران بیشتر می‌شود.» وی افزود که آقای احمدی‌نژاد اگرچه از مواردی چون ثبات و اخلاق سخن به میان می‌آورد، این اظهارات با کردار حکومت جمهوری اسلامی «سازگار نیست».

بیشتر

XS
SM
MD
LG