لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ تهران ۰۴:۲۲

نکات تازه در مورد رفع اشکالات سایفون ۳


در نخستین روزهای اعلام نرم‌افزار جدید سایفون ۳، گرچه پیام‌های بسیاری مبنی بر اجرای موفق این نرم‌افزار دریافت کردیم اما برخی از ایمیل‌ها و کامنت‌های شما، حاکی از اشکالاتی بود که در حین نصب برنامه یا اجرا با آن مواجه شده بودید.

یکی از اصلی‌ترین این خطاها، خطایی بود که به هنگام اتصال برنامه به سرور سایفون با آن روبه‌رو بودید و این خطا مانع از اتصال شما به سایفون می‌شد.

همان‌طور که در پاسخ به بسیاری از ایمیل‌های شما وعده داده بودیم، خطاهای گزارش شده از نصب و اجرای سایفون ۳ را به طراحان سایفون ارجاع دادیم و نسخه تازه‌تری از این برنامه از امروز در اختیار کاربران ایرانی رادیو فردا قرار گرفت.

این نسخه را می‌توانید به همراه توضیحات مربوط به نصب در مطلب معرفی سایفون ۳ دریافت کرده و پس از حذف نسخه پیشین از کامپیوتر خود آن را مجدداً نصب کنید. یا در صورت مواجه شدن با مشکل دریافت برنامه، از طریق ایمیل Proxy@radiofarda.com از ما درخواست کنید که آن را برای شما بفرستیم.

به یاد داشته باشید که در قسمت موضوع ایمیل خود حتماً عبارت «سایفون ۳» را بنویسید تا دسته‌بندی و ارسال پاسخ شما با سرعت و سهولت بیشتری صورت گیرد.

ضمن اینکه خواسته‌های خود در مورد فیلترشکن را فقط و فقط از طریق ایمیل [proxy@radiofarda.com] به ما ارسال کنید، تا در زمان کمتری پاسخ خود را دریافت کنید.

پس از نصب برنامه دقت کنید که نخستین اتصال شما به سرور سایفون ممکن است کمی بیشتر از معمول [و حتی به نسبت سرعت اینترنت چندین دقیقه] طول بکشد.

برخی از کاربران در مورد نصب نشدن برنامه روی ویندوزهای ۳۲ بیت به ما نوشته بودند که انتظار می‌رود در نسخه جدید این مشکل حل شده باشد.
XS
SM
MD
LG