لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ تهران ۱۵:۵۴

۹ سایت دیگر از طریق فیلترشکن نسیم در دسترس شما هستند


فیلترشکن نسیم از دسترسی آزاد شما به اطلاعات پشتیبانی می‌کند
با فیلترشکن نسیم یا همان فری‌گیت آشنا هستید. برنامه‌ای که به شما امکان عبور از سد فیلترینگ و دسترسی بی‌دغدغه به سایت رادیو فردا را می‌دهد.

چیزی که بیشتر شما می‌دانید این است که آدرس فیلترشکن روزانه نسیم را می‌توانید هر روز به همراه خبرنامه رادیو فردا دریافت کنید. [خبرنامه رادیو فردا را در اینجا مشترک شوید]

اما چیزی که بیشتر شما از آن اطلاع ندارید این است که این فیلترشکن اختصاصی اکنون علاوه بر رادیو فردا، چندین سایت دیگر را که در ایران دسترسی به آنها مستلزم عبور از فیلترینگ دولتی است، در دسترس شما قرار می‌دهد.

۹ سایتی که علاوه بر رادیو فردا به تازگی از طریق فیلترشکن نسیم در مخاطبان ایرانی قرار دارند، عبارتند از: مجموعه سایت‌های صدای آمریکا، فیس‌بوک، توئیتر، سایت خبری کلمه، سایت مردمک، بالاترین، مجله اینترنتی ایرانیان، مجله اینترنتی جوانان، و بخش فارسی وب سایت وزارت خارجه آمریکا.

ترکیب این سایت‌ها به گونه‌ای انتخاب شده که دسترسی شما را به طیف متنوعی از اطلاعات که برای دریافت آنها محدودیت‌های دولتی اعمال شده فراهم کند.

در عین حال همین طور که خبر دارید، نه فیلترشکن نسیم، و نه هیچیک از فیلترشکن‌های دیگر رادیو فردا، اجازه ورود به سایت‌های غیراخلاقی را نمی‌دهد، چرا که هدف از این اقدام رادیو فردا تنها کمک به دسترسی آزاد به اطلاعات است.

دیدن نظرات (۵)

زمان این نظرخواهی به پایان رسیده است

زیر ذره‌بین

XS
SM
MD
LG