لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ تهران ۱۱:۴۸

تغییرات جدید در وب سایت رادیو فردا


از روز دوشنبه دهم بهمن ماه، چهره سایت رادیو تغییر کرده است. این تغییرات که همسو با نظراتی است که تعداد زیادی از کاربران وب‌سایت تا کنون برای ما ارسال کرده‌اند، راه را برای به نمایش گذاشتن تعداد بیشتری از گزارش‌های خبری و غیر خبری در صفحه نخست رادیو فردا هموار می‌کند.

در طراحی جدید، فضای بیشتری به متن اختصاص داده شده و با تغییر اندازه عکس در صفحه‌های اصلی، زیرگروه‌ها و صفحه نمایش خبر، سعی در آن است که از تصاویر برای کامل کردن محتوای خبر استفاده بهتری شود.

همچنین این تغییرات به ما اجازه خواهد که به شکل مناسب‌تری گزارش‌های تصویری و ویدئویی را به شما عرضه کنیم.

علاوه بر این در تغییرات جدید فضای بیشتری برای مشارکت مخاطبان وب‌سایت از طریق نظرسنجی و پرسش روز در نظر گرفته شده و نیز برنامه‌های رادیویی را به نحو بهتری در دسترس مخاطبانی قرار می‌دهد که از طریق وب سایت، رادیو فردا را دنبال می‌کنند.

امکان شنیدن تازه‌ترین مجله هفتگی رادیو، و نیز شنیدن تازه‌ترین برنامه رادیو پس فردا در صفحه نخست وب سایت بخشی از تغییرات جدید خواهد..

البته تغییراتی که از روز دوشنبه در وب‌سایت رادیو فردا با آن روبه‌رو می‌شوید، همه آن چیزی نیست که مخاطبان رادیو فردا از ما انتظار داشته‌اند. برخی از خواسته‌های شما در میان مدت در دست بررسی و اقدام خواهد بود و البته بخشی از انتظارات شما نیز به دلایل فنی دست کم در میان مدت قابلیت اجرا نخواهند داشت.

با این همه از شما می‌خواهیم تا همچنان نظرات خود را برای هرچه پویاتر شدن وب سایت در اختیار ما بگذارید.

دیدن نظرات (۱۴۱)

زمان این نظرخواهی به پایان رسیده است

زیر ذره‌بین

XS
SM
MD
LG