لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ تهران ۱۰:۳۲

مهدی طائب: مشایی به احمدی‌نژاد گفته که ادامه کار مصلحی مانع ظهور ‌می‌شود


حجت السلام مهدی طائب عضو «قرارگاه عمار» و برادر حسین طائب معاون اطلاعات سپاه پاسداران می‌گوید محمود احمدی‌نژاد تحت تاثیر اسفندیار رحیم مشایی به رهبر جمهوری اسلامی گفته ادامه کار وزیر اطلاعات مانع ظهور امام زمان است.
این روحانی حامی آیت‌الله خامنه‌ای همچنین محمود احمدی‌نژاد را بی‌بصیرت خوانده و رییس دفتر رییس جمهور را یک «مرتاض» دانسته است.

مهدی طائب معتقد است «ریاضت‌هایی» که آقای رحیم‌مشایی می‌کشد بسیاری نمی‌توانند این ریاضت‌ها را تحمل کنند و مشایی از همین طریق است که توانسته به قدرت‌هایی دست یابد.

این روحانی حامی آیت‌الله خامنه‌ای بسیاری از پیشگویی‌های آقای رحیم‌مشایی درست دانسته و معتقد است به همین خاطر محمود احمدی‌نژاد به وی اطمینان کامل پیدا کرده، اما در عین حال بر این باور است اسفندیار رحیم مشایی در حدی نیست که بخواهد تهدید باشد.

انتشار گفته‌های مهدی طائب مبنی بر اینکه آقای رحیم مشایی تهدید نیست در حالی منتشر می‌شود که در روزهای گذشته تعدادی از حلقه اصلی تیم محمود احمدی‌نژاد که از سوی حامیان رهبر جمهوری اسلامی به جریان انحرافی معروف شده‌اند بازداشت شده‌اند و رسانه‌ها و روحانیون اصولگرا تلاش دارند تبلیغات و اقدامات تیم محمود احمدی‌نژاد را برای انتخابات آتی مجلس خنثی کنند به ویژه آنکه برخی اصولگرایان معتقدند تیم محمود احمدی‌نژاد به دنبال کنار گذاشتن روحانیون از قدرت است.
  • 16x9 Image

    وحید پوراستاد

    وحید پوراستاد، روزنامه‌نگار سیاسی است که سابقه نزدیک به دو دهه فعالیت روزنامه‌نگاری در روزنامه‌های مختلف ایران را دارد. او از اواخر سال ۸۹ به تحریریه رادیو فردا پیوست و در مدت فعالیت خود در رادیو فردا چندین مستند رادیویی و فیلم مستند ساخته است.

    وحید پوراستاد را در تلگرام به نشانی: telegram.me/pourostadv، و در توئیتر با شناسه twitter.com/pourostad، دنبال کنید.

XS
SM
MD
LG