لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲ تهران ۰۱:۲۶

اعلام توقف تولید «خانه پوشالی» پس از اتهام‌های جنسی علیه اسپیسی


کوین اسپیسی ستاره خانه پوشالی

پس از انتشار اتهامات مربوط به آزار جنسی توسط کوین اسپیسی، شرکت نتفلیکس اعلام کرد که تولید مجموعه درام سیاسی «خانه پوشالی»، در پایان فصل ششم این سریال به پایان خواهد رسید.

این در حالی‌ست که به گزارش گاردین، این تصمیم از ماه‌ها قبل اتخاذ شده بود و مستقیما ربطی به اتهام آزار جنسی توسط کوین اسپیسی، ستاره این سریال ندارد.

نتفلیکس روز سه شنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که از شنیدن خبر اتهام آزار جنسی اسپیسی بسیار نگران و آزرده شده است.

به گزارش رویترز، آنتونی رپ، بازیگر سریال «پیشتازان فضا» ادعا کرده که در سال ۱۹۸۶ توسط کوین اسپیسی مورد آزار جنسی واقع شده است.

رپ در آن زمان تنها ۱۴ سال داشته است.

به گفته این بازیگر هالیود، این اتفاق وقتی رخ داده که کوین اسپیسی- که در آن زمان ۲۶ ساله بود- در یک مهمانی قصد اغوا کردن وی را داشته است.

پس از انتشار این گزارش توسط وب‌سایت «باز فید» کوین اسپیسی در پیامی روی شبکه توئیتر نوشت از ادعاهای آنتونی رپ در مورد ملاقات آنها «به‌شدت آشفته» شده و جزییات این ملاقات را به خاطر نمی‌آورد. او افزود به خاطر رفتار نادرست و مستانه‌اش از آنتونی رپ عمیقا عذرخواهی می‌کند.

بو ویلیمون، تهیه‌کننده چهار فصل اول این سریال در بیانیه‌ای اعلام کرد که داستان آنتونی رپ عمیقا نگران‌کننده است. او در ادامه گفت که با آنکه در زمان تولید این سریال هیچ گونه حرکت نامناسبی از کوین اسپیسی ندیده، اما اخبار مربوط به چنین آزارهایی را بسیار جدی می‌گیرد و هیچ استثنایی هم قائل نیست. او شجاعت آقای رپ را در خصوص بازگویی این جریان ستود.

XS
SM
MD
LG