لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ تهران ۱۳:۰۴

همه را ناپدید می‌کنیم!


رهبر ناپدیدکنندگان در حال سخنرانی برای ناپدیدکنندگانِ ناپدید!

طنزنوشته‌ای از جلال سعیدی: متن سانسورنشده سخنرانی رهبری در روز قدس، توسط منبعی که بی‌خود و بی‌جهت اصرار داشت نامش فاش شود، به دست ما رسیده است که بدین‌وسیله تقدیم شما می‌کنیم.

بسم‌الله و بالله. اولاً بنده باید عذرخواهی کنم بابت این‌که امسال، روز مبارک قدس با روز سیاه و تلخ دوم خرداد که متأسفانه بلیّه‌ای بود که در سال ۷۶ اتفاق افتاد و خسارات زیادی به بار آورد، همزمان شد.

ما تلاش خودمان را کردیم، اما خب متأسفانه اهمالی که اول انقلاب توسط برخی آقایان صورت گرفته این بوده که حلول روز قدس را به ماه کامل و ناقص و این چیزها ربط نداده‌اند وگرنه که به جوانان انقلابی ستاد استهلال می‌گفتیم خیلی تمیز یکی دو روز جا‌به‌جایش کنند تا این ننگ برطرف شود.

از همین‌جا به برادران‌مان در مجلس یازدهم که چند روز دیگر تشکیل می‌شود، سفارش می‌کنیم حتماً حلول روز مبارک قدس را هم در اولین فرصت به‌طور مستقل از رمضان به حلول ماه ربط بدهند، چون خداوکیلی دیگر این ارزش ندارد که ما برایش حکم حکومتی بدهیم.

در مورد روز قدس هم که خب تکلیف مشخص است. قدس به جوانان فلسطینی متعلق است و اسرائیل نابود است و آمریکا و اذنابش نابودتر. ما به برادران سپاه قدس عرض کردیم که از هیچ کاری فروگذار نکنند و هرگونه کمک جنسی و نقدی و عاطفی و فکری و مرامی و معنوی و بغلی و بوسی و خلاصه هرکاری که از دست‌شان برمی‌آید انجام بدهند تا قدس عزیز آزاد شود.

سیاست عادی‌سازی حضور این رژیم منحوس در منطقه باید دفع شود. به برادران‌مان در تبلیغات و باقی نهادها یادآور می‌شویم یک سری پوستر و عکس و تصویر رهبران منحوس این رژیم منحوس‌تر را به شکل میمون و شامپانزه و خفاش و کرونا و کروکودیل و سگ‌توله و یا هر چارپای دیگری طراحی کنند و به در و دیوار و کوی و برزن بزنند تا امت اسلام با ذات پلید آن‌ها آشنا گردند.

ما همین‌جا اعلام می‌کنیم که هر بمب و نارنجک و ترقه و گلوله‌ای در غزه و لبنان و فلسطنین منفجر شود یا رزمنده‌ای شهید شود یا کسی از وسط نصف شود یا ربع شود یا ثلث شود، ما پشت آن هستیم.

این را تأکید می‌کنیم تا یک وقت خدای نکرده دشمنی، کسی، سند اعتبار این حرف‌ها را به نام خودش نزند.

«راه‌حل نهایی» هم که توی آن پوستر دادیم برادران دفتر منتشر کنند، به نظر ما تنها راه‌حل ممکن است و ان‌شاءلله با ناپدید شدن اسرائیل مشکل حل خواهد شد. همان‌طور که ما در ایران اسلامی همه مشکلات‌مان را با ناپدید کردن حل کرده و می‌کنیم.

مثلاً برادران‌مان در وزارت اطلاعات در اقداماتی خاطره‌انگیز و انقلابی تعدادی نویسنده‌نمای خودروشنفکر‌پندار را ناپدید کردند یا برادر انقلابی‌مان آقای خلخالی عزیز که از خوب‌های عرصه ناپدیدی بود و روی هرچیزی دست می‌گذاشت ناپدید می‌شد و خر اگر غفلت می‌کرد خالی به خانه بر می‌گشت، چون صاحبش توسط آن بزرگوار ناپدید گشته بود.

آخرین دستاورد نظام در این زمینه هم که همان مخربین و اغتشاشگران آبان‌ماه گذشته بود که به‌خوبی ناپدید شدند و مشکل هم حل شد و مردم هم مثل چی دارند بنزین سه هزار تومنی می‌زنند و همین الان هم در راه شمال هستند و کسی هم اصلاً یادش نیست کسانی ناپدید شده‌اند.

در پایان، ابراز دلتنگی و بغض می‌کنیم برای شهید بزرگوار قاسم سلیمانی و عرض می‌کنیم تازه بعد رفتن ایشان بود که فهمیدیم این برادر قاآنی، جانشین ایشان، چه شیربرنجی است و جای خالی آن شهید بزرگوار به اندازه جای پُرِ سردار سرلشکر فیروزآبادی عزیز برای ما مشخص شده است. والسلام علیکم و برکاته

XS
SM
MD
LG