لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ تهران ۱۱:۵۱

واکنش‌ها به انفجار شرق تهران؛ بلال بود! 


بلال وسط عکس از سمت راست و بلال میانه تصویر از سمت چپ به عنوان عامل انفجار معرفی شده است.

طنزنوشته‌ای از جلال سعیدی

فرمانده صفافضای سپاه: بنده همین‌جا اعلام می‌کنم بچه‌های شیفت شبِ سپاه توی یکی از پایگاه‌های شرق آتش روشن کرده بودند و داشتند بلال درست می‌کردند که بر اثر خطای انسانی، یکی از بلال‌ها اندکی بیش از حد سوخت و چنین پدیده جالبی را رقم زد که امیدواریم مردم هم از این تصویر زیبایی که حماسه‌سازان سپاه برایشان خلق کردند، لذت برده باشند.

کاپیتان مهنازی: بنده با ۳۵ سال سابقه انفجار و کارشناسی و اظهارنظر در مورد همه مسائل، این‌جا با قاطعیت اعلام می‌کنم که این انفجار نبود و فقط چون مردم در شرق تهران معمولاً آن موقع شب می‌خوابند، آسمان به طور اتوماتیک روی اسکرین‌سیور رفته بود و ما داشتیم اسکرین‌سیور آسمان شرق تهران را می‌دیدیم که یک چیزی تو مایه‌های کهکشان راه شیری بود و اصلاً هیج شباهتی به انفجار نداشت.

بیت رهبری: ضمن تقدیر و تشکر از مردم عزیزمان به خاطر تماس‌های متعددی که به مناسبت ارتحال رهبر انقلاب گرفتند، به اطلاع می‌رساند پروستات معظم‌له توپِ توپ است و مثل ساعت کار می‌کند. همچنین، اگر زبان‌مان لال و خدانکرده و رومون به دیفال ایشان قصد ارتحالی چیزی داشتند، تدابیری اندیشیده شده تا در تمام نقاط کشور انفجار نور اتفاق بیفتد، نه فقط در شرق تهران.

فرمانده کل سپاه: بحمدالله، با همت و دانش متخصصین ولایت‌مدار سپاه، دستگاهی اختراع کرده‌ایم که هم نور تولید می‌کند هم ویروس منحوس کرونا را از بین می‌برد، که خب این عملیات دیشب در شرق تهران انجام شد و الان شرق تهران دیگه پاک پاکه.

مسعود فراستی: این انفجار متأسفانه آتیشش درنیومده بود و تهشم زیادی روشن شد و اصلاً سوراخ بود و کلاً شُله.

آیت‌الله جنتی: اصلاً چه معنی‌ کرده مذرمن سرم هههه بیدار؟ مگه خواب نرادید شما؟ داریره پریرا چی شد؟ خدایا من می‌خوام تو رو هل أتی ببینم…

فردی انقلابی که جهیزیه دخترش در درگیری‌های آبان ۹۸ سوخت: من بعد از آبان ۹۸ جهیزیه دخترم را بردم شرق تهران، ولی دیشب همه‌اش سوخت. فیلم‌هاش هم هست، بروید ببینید. (گریه فراوان)

تیتر روزنامه کیهان: حمله موفق سپاه به شرق تهران؛ هدف بعدی: تخت ترامپ!

روزنامه‌نگار روابط‌عمومی‌چی: دوستان، تو رو خدا قبل از این‌که مسئولین عزیزمون چیزی نگفتن، شما هر سند و مدرکی هم دارید به‌صورت لوله دربیارید و مخفی کنید تا اونا بیان بگن، بعد اون سند رو بیشتر مخفی کنید. اصلاً هر چی برادرا گفتن!

اداره فاضلاب: به اطلاع امت شهیدپرور می‌رساند که این انفجار مربوط به یکی از مخازن غنی‌شده ما بود و بدین‌وسیله از اغذیه‌فروشی‌های معتبر، به‌خصوص فلافلی‌ها، درخواست می‌کنیم آن‌قدر خوراکی‌های گوگردزا به مردم ندهند وگرنه دفعه بعد به جای نورش، خودش می‌آد تو شهر، آب هم قطعه. از ما گفتن بود.

XS
SM
MD
LG