لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ تهران ۰۰:۱۸

به هر کس دل بستیم از ما شارژ خواست!


برادر پینگ و برادر حسن انقدر باهم ندارند که گاهی از هم رد می‌شوند.

طنزنوشته‌ای از جلال سعیدی

در این مطلب واکنش واقعی و از ته دل مسئولین عزیز نظام جمهوری اسلامی را به چند رویداد اخیر بررسی می‌نماییم.

قرارداد ۲۵ ساله با چین

واکنش مسئولین: اصلاً چند وقتی است مسئولین خدوم کشورمی‌خواهند دستور بدهند پشت همه کامیون‌های سطح میهن اسلامی بنویسند: رفیق بی‌کلک پینگ! این برادر بزرگوار ما رهبر معظم انقلاب چین آقای شین جین پینگ دیگر برای ما چکار کند که ما این حال ۲۵ ساله رو به او ندهیم؟ به قول یکی از مسئولین عزیزمان در قسمت پشت وانت انقلاب: ما به هر کس دل بستیم از ما شارژ خواست. اما به وضوح برادر پینگ نه تنها شارژ نخواست، شارژمان هم کرده است. بنابراین برای ۲۵ سال که هیچ، اصلاً ۲۵۰ سال هم ایشان خواست بیاید ببرد. نوش جانش و به زبان چینی عرض می‌کنیم خدمتشان که: شیه شیه(متشکریم)

۲۳۱ میلیون تومان حقوق نمایندگان مجلس واریز شد.

واکنش مسئولین: اولاً که این خبر نباید رسانه‌ای می‌شد و حتماً پای اسرائیل و آمریکا و خود ترامپ و خصوص نتانیاهوی ملعون در میان است. ۲۳۱ میلیون تومان هم که شما با دلار ۲۱ هزار تومان حساب کنید پول دو کیلو خیار هم نمی‌شود و اصلاً ارزش این حرف‌ها را ندارد. برای نمایندگان مجلس هم با این همه کاری که سرشان ریخته‌ایم و صبح تا شب باید توی مجلس هی شعار مرگ بر نقاط مختلف جهان بدهند و نماز آیات بخوانند و هی تجدید وضو کنند، این رقم‌ها اصلاً چیزی نیست و ایشالله بتولنیم بعداً تحریم‌ها برایشان جبران کنیم.

وقوع انفجار در تأسیسات غنی‌سازی نطنز

واکنش مسئولین: خب چیزی که ما می‌توانیم تأیید کنیم این است که آنجا تأسیسات غنی‌سازی بود ولی خب غنی‌سازی داریم تا غنی‌سازی. حقیقت این است که در این مکان ما یک سری از نیروهای عزیز حزب‌اللهی و طلاب را که در صف مقدم مقابله با دشمنان نظام و انقلاب و رهبری فعالند؛ به صورت نوبتی یا درهم با تدابیری چون چایی نبات، گل گاوزبان، بغل انقلابی، سهام، بوس، بورس، عضویت در هیئت مدیره شرکت‌های انقلابی و اینجور کارهای خیر غنی‌سازی می‌کردیم که با توطئه دشمنان اندکی منفجر شد. به امید حق و با دعای خیر رهبری و خانواده شهدا به زودی یک سوله غنی‌سازی جدید در یک مکان مناسب دیگر احداث خواهد شد.

گذرنامه جمهوری اسلامی ایران به رده ششمین گذرنامه کم‌اعتبار جهان سقوط کرده است.

واکنش مسئولین: برای یک ایرانی مسلمان و یک مسلمان ایرانی چه سفر خارجی‌ای مهمتر از سفر اربعین؟ ما تا سفر اربعین را به شکل پیاده، سواره، پشت وانتی و بر فراز چهارپایان بدون هیچگونه دردسری برگزار می‌کنیم اصلاً چه اهمیتی دارد که مثلاً به کشورهای منحوس اروپایی و آمریکایی نمی‌توانیم سفر کنیم؟ به فرموده مقام معظم رهبری: به درک! اینها فکر می‌کنند اسلام و مسلمین با این رده‌بندی‌های کفرآمیز شیطانی خم به ابرو یا جاهای دیگرش می‌آورد؟ این گذرنامه‌های مثلاً معتبر که در دست اتباع بیگانه است یک مشت کاغذ پاره‌اند که برای انسان‌های وارسته و متقی به پشم زیر دم شتر می‌ماند و لاغیر!​

محرم امسال هیچ هیاتی نباید تعطیل شود.

بر اساس آخرین تحقیقات صورت گرفته توسط سازمان تکایا و زنجیر‌زنی‌ جهانی، ویروس منحوس کرونا نه تنها از راه غذای نذری منتشر نمی‌شود، بلکه لپه قیمه نذری و تخم‌های زیبای موجود در تخم شربتی به اذن خدا دمار ویروس کرونا را در میاورند. فقط لپه قیمه را باید بگذارید یک چند ساعتی توی آب بماند تا بادش کار دست عزاداران عزیز ندهد. همچنین شایسته است مداحان عزیز هم در مداحی‌های خود از خجالت ویروس منحوس در بیایند باشد که مورد قبول درگاه حضرتش قرار بگیرد.

XS
SM
MD
LG