لینک‌های قابلیت دسترسی

یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ تهران ۰۳:۵۱

موسیقی‌ امروز: شنبه ۸ آذر ۱۳۹۳

شنبه‌ها در برنامه موسیقی‌ امروز به آثار تازه‌ هنرمندان ایرانی می‌پردازیم، به نماهنگ‌ها، تک‌آهنگ‌ها و آلبوم‌های سبک‌های گوناگون. این هفته نوبت آلبوم‌هاییست از:

شهریار کهن زاد
ماهان بهرام خان
و آرش

شهریار کهن زاد - آلبوم «این یا آن»
شهریار کهن زاد - آلبوم «این یا آن»

​آلبوم «این یا آن» ۹ قطعه را به زبان‌های فارسی و انگلیسی دربرمی‌گیرد که ساخت آنها را دکتر «شهریار کهن‌زاد» به عهده داشته و شعر یکی از آنها را نیز خود او سروده است. این هنرمند که حرفه اصلی‌اش پزشکی و جراحی کلیه است، در سال‌های گذشته با اجرای «سمفونی صلح» و همراهی ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر سمفونیک ارمنستان به فعالیت هنری پرداخته است.

ماهان بهرام خان - آلبوم «یک و یازده دقیقه»
ماهان بهرام خان - آلبوم «یک و یازده دقیقه»

آلبوم ۰۱:۱۱ (یک و یازده دقیقه) دومین اثر مستقل خواننده و آهنگساز ۲۷ ساله «ماهان بهرام خان» است که بعضی او را با تیتراژ پایانی برنامه تلویزیونی «شام ایرانی» می‌شناسند. او پيش از اين با گروه ۰۱۱۱ همکاری داشت و در کنار انتشار چند تک‌ترانه، آثاری نيز برای هنرمندان ديگر ساخته و تنظيم کرده است.

آرش - آلبوم «سوپرمن»
آرش - آلبوم «سوپرمن»

هنرمند ايرانی-سوئدی «آرش» اين هفته سومين آلبوم استوديويی خود را به بازار روانه کرده که تک‌آهنگ‌های منتشر شده در سال‌های اخير مانند «ملودی» و «ایران ایران، جام جهانی ۲۰۱۴» را در برمی‌گيرد. اين آلبوم شامل ۱۷ ترانه است که به سبک‌های پاپ، هاوس، دنس، رگتون و آر اند بی تعلق دارند.

XS
SM
MD
LG