لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ تهران ۱۳:۴۲

بر اثر تير اندازی «افراد مسلح» دو دانش آموز سراوانی مجروح شدند


فرمانده انتظامی سراوان روز شنبه ۱۹ ارديبهشت گفته است که در حادثه تيراندازی در بيرون از دبيرستان «دانشگاه» سراوان دو دانش آموز مجروح شدند که يکی از آنها به علت شدت جراحات به زاهدان منتقل شده است.

به گزارش خبرگزاری ايرنا، سرهنگ محسن داودی از شناسايی دو متهم اين حمله خبر داده و گفته است که اين حادثه انگيزه «انتقام گيری» شخصی داشته است.

فرمانده نيروی انتظامی سراوان در اين باره اظهار داشت: يکی از دانش آموزان اين مدرسه که در حادثه تيراندازی امروز از ناحيه پا زخمی شده است چندروز پيش با دانش آموز ديگری خارج از مدرسه درگير و توسط وی تهديد شده است.

سرهنگ محسن داودی افزود: اين دانش آموز صبح امروز هنگام خروج از مدرسه به اتفاق همکلاسی هايش، مورد تيراندازی افراد ناشناس قرار گرفتند.

وی ادامه داد: بر اثر اين تيراندازی دانش آموز يادشده از ناحيه پا و دانش آموز ديگری از ناحيه شکم زخمی شدند که دانش آموز دومی به علت شدت جراحات به زاهدان منتقل شده و اکنون در بخش آی سی يو بيمارستان امام علی اين شهر بستری است.

به گفته فرمانده انتظامی سراوان در تحقيقات انجام شده مشخص شد که دو تيرانداز ناشناس همان افرادی هستند که چند روز پيش با دانش آموز يادشده درگير شدند.

وی همچنين از آغاز عمليات برای دستگيری دو متهم اين حادثه خبر داده است.

در پنجم بهمن ماه سال گذشته نیز مدير مدرسه قلنبر سراوان، بر اثر تيراندازی «یک» فرد مسلح کشته شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان انگیزه قتل مدیر این مدرسه سراوان را « اقدامات کور و درگيری طايفه‌ای» دانسته بود.

استان سيستان و بلوچستان، سال‌هاست که با حوادثی مانند بمب‌گذاری‌های انتحاری و غير انتحاری، ترور و گروگان‌گيری افراد عادی يا نيروهای سپاهی و پرسنل نيروی انتظامی مواجه است.

انتخاب سردبیر

XS
SM
MD
LG