لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ تهران ۱۲:۲۴

تقدير از پدر مد و طراحی ايتاليا


در خاتمه اين مراسم که جمعه آغاز و يکشنبه به پايان خواهد رسيد والنتينو آخرين طرح هايش را برای پاييز و زمستان آينده نيز به نمايش درخواهد آورد

شهر رم چهل و پنجمین سالگرد آغاز فعاليت والنتينو، «پدر مد» ايتاليا را، در مراسمی که ۳ روز بطول خواهند انجاميد، جشن می گيرد.


در نمايشگاهی، ۲۴۰ لباس که والنتينو برای چهره های سرشناس نيم قرن گذشته، ازجمله شهبانوی سابق ايران طراحی کرده است، به نمايش گزارده خواهند شد.


والنتينو VALENTINO يکی از مهم ترين طراحان مد ايتاليا چهل و پنجاهمين سالگرد آغاز فعاليت هايش را در روزهای آينده در طی مراسمی که از سوی شهرداری رم برگزار خواهند شد جشن می گيرد.


والنتينو اولين نمايش طرح های لباس های زنانه اش را ۶ ژوئيه ۱۹۵۹ ميلادی در پايتخت ايتاليا برگزار کرد و جمعه آينده ۶ ژوئيه ۲۰۰۷ ميلادی مراسم بزرگداشت و قدردانی از پدر مد ايتاليا با گشايش نمايشگاهی تحت عنوان چهل و پنج سال خوش پوشی در حضور شهردار رم والتر ولترونی VALTER VELTRONI و وزير ميراث فرهنگی فرانچسکو روتللی FRANCESCO RUTELLI و بيش از ۶۰۰ ميهمان آغاز خواهد شد.


در اين نمايشگاه ۲۵۰ مدل که از سوی والنتينو برای شخصيت های جهانی از اليزابت تيلور تا مريل استريپ و از ژاکلين کندی تا فرح ديبا شهبانوی سابق ايران طراحی شده اند به نمايش در خواهند آمد.


برخی از اين طرح ها و ديگر طرح هايی که والنتينو را در سطح جهان معروف ساخته اند در کتابی با عنوان «داستان يک ايتاليايی بزرگ» جمع آوری شده اند.


ضيافت شامی در زيباترين ساختمان های رم در نزديکی بنای تاريخی کوليزه با ميهمانانی که از سراسر جهان به پايتخت ايتاليا سفر کرده اند و شب نشينی ديگری در بزرگترين پارک رم ويلا برگزه VILLA BORGHESE از ديگر مراسمی هستند که برای بزرگداشت چهل و پنج سال فعاليت های والنتينو با هزينه ای برابر با ۷۰۰ هزار يورو برگزار خواهد شد.


در خاتمه اين مراسم که جمعه آغاز و يکشنبه به پايان خواهد رسيد والنتينو آخرين طرح هايش را برای پاييز و زمستان آينده نيز به نمايش درخواهد آورد.


XS
SM
MD
LG