لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ تهران ۱۹:۲۳

فليکس ماگات از بايرن مونيخ اخراج شد


با رفتن فلیکس ماگات، تا پايان اين فصل هيتزفلد، مربی پيش از ماگات، سکان اين تيم را در دست خواهد گرفت

پس از تساوی بايرن مونيخ با تيم بوخوم، باشگاه بايرن مونيخ آلمان با اخراج فليکس ماگات، بار ديگر اوتمار هيتزفلد را به عنوان سرمربی تيم قهرمان بوندس ليگا ی آلمان برگزيد .


به گزارش خبرگزاری فرانسه از برلين، بايرن مونيخ، غول فوتبال منطقه باواريا، که در اين فصل با شرايط مطلوب خود فاصله ای بسيار دارد، روز جهارشنبه اعلام کرد که با رفتن ماگات، تا پايان اين فصل هيتزفلد، مربی پيش از ماگات، سکان اين تيم را در دست خواهد گرفت . در سال ۲۰۰۴ ماگات جانشين هيتزفلد شده بود .


جدايی ماگات از بايرن مونيخ ۲۴ ساعت پس از آن بود که بايرن مونيخ در برابر تيم تازه راهيافته به بوندس ليگای يک، بوخوم، صفر بر صفر متوقف شد اين ناکامی در زمين بايرن باعث شد تا اين تيم در دفاع از عنوان قهرمانی با جهار امتياز اختلاف به رده چهارم سقوط کند

جدايی ماگات با بايرن مونيخ ۲۴ ساعت پس از آن بود که بايرن مونيخ در برابر تيم تازه راهيافته به بوندس ليگای يک، بوخوم، صفر بر صفر متوقف شد .


اين ناکامی در زمين بايرن باعث شد تا اين تيم در دفاع از عنوان قهرمانی با جهار امتياز اختلاف به رده چهارم سقوط کند . اين چهار امتياز در صورت پيروزی وردر برمن بر بايرله ور کوزن در چهارشنبه شب می تواند به هفت امتياز اختلاف افزايش يابد .


نتيجه نا اميد کننده بايرن در سه شنبه شب، موقعيت ماگات را در فاصله سه هفته تا مسابقه با رئال مادريد لرزان کرد . بايرن مونيخ در چارچوب «ليگ» قهرمانان اروپا در ورزشگاه سانتياگو برنابو به ديدار رئال مادريد می رود. اين مسابقه رفت دو تيم در مرحله شانزده تيمی است .


سال ۲۰۰۷ برای بايرن مونيخ نا خوشايند آغاز شد . اين تيم در نخستين مسابقه پس از تعطيلات زمستانی، دو بر سه به تيم بوروسيا دورتموند باخت .


هيتزفلد در دوره نخست رهبری تيم بايرن مونيخ از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۰۴، معتبر ترين تيم آلمانی را چهار بار به مقام قهرمانی بوندسليگا و يک بار به مقام قهرمانی « ليگ » قهرمانان اروپا رساند . در پايان فصل فوتبال ۲۰۰۴ ،ماگات از تيم اشتوتگارت به بايرن آمد .


زیر ذره‌بین

XS
SM
MD
LG