لینک‌های قابلیت دسترسی

شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ تهران ۱۴:۴۷

فرار از شکست در برابر حريف نا آماده


تیم ملی فوتبال ایران توانست با گلی که مهدی رجب زاده در دقيقه ۸۸ وارد دروازه بلاروس کرد، بازی را به تساوی بکشاند

گلی که مهدی رجب زاده در دقيقه ۸۸ وارد دروازه بلاروس کرد، ايران را از يک شکست حنمی نجات داد.


به گزارش خبرگزاری ايرنا، ايران روز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی ميزبان تيم ملی فوتبال بلاروس بود که در نهايت به نتيجه تساوی ۲ بر ۲ رضايت داد.


ملی پوشان ايران که در ورزشگاه آزادی هنوز باختی را تجربه نکرده اند در نيمه اول با گل زود هنگام رسول خطيبی که در دقيقه ۶ به ثمر رسيد از حريف پيش افتادند. مردان قلعه نوعی که برای اين بازی چهار روز در اردو بودند تمام فرصت های بدست آمده در نيمه اول را از دست دادند.


با شروع نيمه دوم، بلاروس با استفاده از آشفتگی خط دفاع ايران در دقايق ۵۳ و ۶۰ دروازه ايران را بازکرد. اگر چه ايران برای جبران اين اشتباه خود را به آب و آتش زد اما نتوانست از سد دفاعی بلاروس عبور کند.


درست در دقايق پايانی بازی، ايمان مبعلی از روی کرنر توپی را برای رجب زاده آماده کرد که او هم با استفاده از اشتباه دفاع بلند قد حريف توانست گل مساوی را به ثمر رسانده و ناجی تيم ايران لقب گيرد

درست در دقايق پايانی بازی، ايمان مبعلی از روی کرنر توپی را برای رجب زاده آماده کرد که او هم با استفاده از اشتباه دفاع بلند قد حريف توانست گل مساوی را به ثمر رسانده و ناجی تيم ايران لقب گيرد. اگر چه ايران در وقت های تلف شده می توانست تيم فاتح باشد اما بی دقتی در زدن ضربه های نهايی مانع از اين پيروزی شد.


قلعه نوعی: آمار دو گل خوب است


امير قلعه نوعی سرمربی تيم ملی فوتبال ايران بعد از پايان بازی گفت که اگر شکست می خوردند روزنامه ها او را بمباران می کردند.


به گزارش خبرگزاری مهر، قلعه نوعی گفت:« آمار دو گل در يک بازی قابل قبول است. با اين که دو بار گل زديم اما سه تا چهار موقعيت ديگر هم داشتيم و دو بار هم توپ هايمان به تير دروازه خورد. با اين حال روی نيمکت ذخيره مناسبی نداشتيم.»


سرمربی تيم ملی اضافه کرد: «بعضی از بازيکنان ما در شرايط سخت مرتکب اشتباهات بچه گانه می شوند. برگزاری بازی های تدارکاتی مناسب با تيم های مطرح باعث می شود تا تجربه آنها بيشتر شود و آماده بازی های بزرگ شوند.»


يوری پونتوس: عادلانه بود


يوری پونتوس سرمربی تيم ملی بلاروس از نتيجه مساوی در براير ايران رضايت دارد.


به گزارش خبرگزاری مهر، پونتوس گفت:«بازی جالبی بود و نتيجه مناسبی برای هر دو تيم در پی داشت. بازی تيم ايران نظر من را جلب کرد. البته انتظار بيشتری از اين تيم داشتم زيرا معتقدم ايران تيمی قدرتمند است که می تواند حضور دوباره خود را در جام جهانی تجربه کند. به هر حال چون ليگ بلاروس در زمستان تعطيل است بازيکنان ما آمادگی نداشتند اما از عملکرد آنها رضايت دارم».


XS
SM
MD
LG