لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ تهران ۰۲:۲۲

نامه صدر حاج سید جوادی به رهبر جمهوری اسلامی


متن نامه احمد صدر حاج سید جوادی به رهبر جمهوری اسلامی

بسمه تعالی
مقام محترم رهبری جمهوری اسلامی ايران
با عرض سلام و تحيت

اين نامه را سرگشاده معروض می‌دارم تا شايد در مورد مشکلاتی که عده‌ای بی‌گناه گرفتار آن هستند چاره خلاص کننده‌ای تدارک فرماييد؛ که مرضی پروردگار خواهد بود.

انقلابی در سال ۱۳۵۷ يعنی ۳۳ سال قبل به رهبری آقای خمينی واقع شد و تشکيلات خود را دارا بود؛ بعد از آن انقلاب ديگری واقع نگرديد. امروز وجود موسساتی به نام دادگاه‌های انقلاب و صدور دستوراتی به نام آرا آن دادگاه‌ها، يعنی همين موسسات چه صورت واقعی و قانونی دارد؟ و جز خلاف حقيقت (يعنی دروغی بزرگ) آيا حقيقت ديگری دارد؟ تعجب آور اينکه عده‌ای با دستورات اين موسسات (دادگاه انقلاب) عمر گرانمايه خود را در زندان به سر می‌برند.

پيشنهاد من اين است که پرونده هر يک از زندانيان اوين را که می‌خواهيد به هر شعبه‌ای از ديوان عالی کشور بفرستيد تا دروغ بودن اتهامی که به اين زندانی نسبت داده‌اند آشکار گردد.

چون شما قانونا مسلط بر دستگاه سياسی و قضايی کشور هستيد به نظر من اين دروغ را طبق دستور الهی قرآنکه فرمود «کونوا مع الصادقين» منحل کنيد؛ بگذاريد اين دروغ بزرگ از دامن ايران اسلامی پاک و محو گردد. نيز، عده‌ای را هم که به اين مناسبت در زندان به‌سر می‌برند، آزاد نماييد که قطعا مورد خشنودی حضرت پرودگار و ائمه اطهار خواهد بود.

موفق و مويد باشيد
والسلام

احمد صدر حاج سيد جوادی
XS
SM
MD
LG