لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ تهران ۰۷:۳۹

شکست استقلال از پیکان


شکست استقلال فرصت خوبی را برای سایپا ایجاد کرده است تا در صدر جدول از این تیم فاصله بگیرد

تيم فوتبال استقلال در سيزدهمين هفته مسابقه های فوتبال سراسری جام برتر خليج فارس ايران، با نتيجه يک بر صفر مغلوب تيم پيکان تهران شد.


بعد از شکست در برابر پرسپوليس، اين دومين شکست تيم مدافع عنوان قهرمانی بود. این شکست فرصت مناسبی برای سایپا است تا در صدر جدول از استقلال فاصله بگیرد.


در ورزشگاه صد هزارنفری تهران تنها حدود ده هزار تماشاگر پذيرای سرمای سردی شدند، که مسابقه اش تنها يک گل داشت. اين گل را مرتضی عزيز محمدی در دقيقه ۶۶ وارد دروازه آبی پوشان کرد .


در اين بازی دو تيم نتوانستند ازفرصت های ديگر گلزنی کنند.


صمد مرفاوی سر مربی تيم استقلال دليل شکست تيمش را غرور بازيکنانش بعد از پيروزی دربرابر استقلال اهواز دانست .


ساومول دارابينيان مربی اهل ارمنستان تيم پيکان هم اظهار کرد که از شکست در برابر پرسپوليس درسی برای پيروزی بر استقلال گرفته است .


تيم استقلال با اين شکست موقعيتش در پيشتازی مشترک با سايپا، هر دو با ۲۷ امتياز، به خطر افتاد . سايپا يک روز بعد در برابر پاس بازی دارد .پرسپوليس هم در تلاش برای خود يابی مهمان تيم ملوان است .


پيکان اکنون با ۱۹ امتياز دررده پنجم قرار دارد، ولی با انجام بازی های هفته سيزدهم جايگاه اين تيم را در جدول مشخص خواهد شد.


روز يکشنبه قرار بود که دو مسابقه ديگر انجام شود که مسابقه دو تيم ذوب آهن و راه آهن تهران به دليل بارش برف سنگين در اصفهان و نامساعد بودن زمين، به تعويق افتاد .


درتنها مسابقه ديگرروز يک شنبه تيم های صباباتری و ابومسلم مشهد درصبا شهر،تهران، به تساوی يک بر يک رسيدند.


آلن آدويچ در دقيقه ۲۳ گل اول را به سود صباباتری به ثمررساند اما در دقيقه ۵۰، احمد مقدسی پورگل تساوی به ثمر رساند .


زیر ذره‌بین

XS
SM
MD
LG