لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ تهران ۱۲:۰۴

الو، من درک می‌کنم تو رو!


آقای خامنه‌ای هفته پیش بسیجی‌ها رو جمع کرد و گفت که کمیته یادتونه اول انقلاب؟‌ باید از اونا یاد بگیرین و کارهایی که اونا می‌کردند رو سرلوحه قرار بدین!

پارسال همین موقع ایشون داشت برنامه می‌داد که چهل سال آینده جمهوری اسلامی چیکار باید بکنید! نه فقط اون بلکه اصلاً چه جوری آماده شید که امام زمان اگه اومد یه وقت هول نشید!‌ امسال و این هفته برگشته به دهه ۶۰ و میگه از کمیته‌ها که «می‌ریختند» باید دوباره یاد بگیریم و برگردیم به اون دهه! از این به بعد بسیجی‌ها هم خواهند «ریخت»! چون کمیته اگه یادتون باشه نمی‌اومد و یا حمله نمی‌کرد بلکه «می‌ریخت!‌»

بسیج هم قراره دیگه بریزه! یعنی داره می‌ریزه! از همه جا به روی ما داره می‌ریزه! از این ور مملکت کلاً خودش داره می‌ریزه! از اونور هم قراره بسیج هم از این به بعد دیگه بریزه! البته این خاکی هم که بر سر وطن می‌ریزه قرار نیست همین جوری تا آخر بریزه! بلایای زیادی این روزها سر مردم داره می‌ریزه!

داره می‌ریزه!

من ولی شک ندارم که یه روزی باران رحمت هم روی سر این مردم می‌ریزه! یعنی الان دارن بسیجی‌ها آماده میشن که بریزن ولی این یه روزی دیگه تموم میشه و نمی‌تونه که دیگه همیشه همین طوری تا ابد بریزه!

فعلاً تا اطلاع ثانوی داره می‌ریزه!

داره می‌ریزه …

یه روز خوب میاد!

الو، من درک می‌کنم تو رو!
please wait

No media source currently available

0:00 0:25:00 0:00
لینک مستقیم

دیدن نظرات (۳)

زمان این نظرخواهی به پایان رسیده است
XS
SM
MD
LG