لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ تهران ۱۸:۵۱

در ستایش تهران و جنگ‌های نیابتی!


ایران و عربستان در یمن و سوریه و عراق و دیگه هر جا تو بگی مشغول بزن بزن هستند که نهایتاً منجر به قحطی و بدبختی مردم منطقه شده. شما الان که داری این خطوط رو می‌خونی اصلاً خبر نداری که پول دادی برای اسلحه و گلوله و داری با عربستان توی یک کشور دیگه می‌جنگی!

من فقط این هفته اومدم همین رو بگم و برم که آیا راضی هستی پولت اینجوری خرج «جنگ نیابتی» بشه؟‌ اگه هستی که هیچی! اگه نیستی بدان و آگاه باش که راه‌های بهتری هم برای جنگ نیابتی هست!

پیشنهاد من اینه:

دیروز عربستان باشگاه فوتبال «نیوکاسل» رو از لیگ انگلیس خریده! حالا که عربستان باشگاه نیوکاسل رو خریده، جمهوری اسلامی بیاد بره یه باشگاه بخره توی لیگ انگلیس و جنگ نیابتی رو ببره در قلب دشمن که همان استعمار پیر است؟

من که راضی‌ام پول نفت ایران به جای اینکه بره لبنان و سوریه، خرج احیای یه باشگاه همیشه بازنده‌ای مثل «ساندرلند» بشه! که البته هزار سال هم هست که رقیب باشگاه نیوکاسله! روی پیراهن تیم هم می‌تونه عکس خامنه‌ای رو چاپ کنه و زیرش بنویسه «حزب فقط حزب علی!»

اینجوری انقلاب هم خلاق و غیر سنتی صادر میشه. مورینیو رو هم بذاره مربی چون اخلاقش به خامنه‌ای می‌خوره! ممد مایلی رو بذاره کنارش که یه وقت از لحاظ فرهنگی مورد نداشته باشه تیم!‌

اینجوری ملت کمتری آواره خواهند شد و کودکان بیشتری زنده می‌مانند تا به رویاهاشون برسند.

ایده رو برسون به گوشش جوان انقلابی!

پایان پیام!‌

در ستایش تهران و جنگ‌های نیابتی!
please wait

No media source currently available

0:00 0:25:00 0:00
لینک مستقیم

XS
SM
MD
LG