لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ تهران ۰۱:۴۵

تشریح انواع سوتی با رسم شکل!


برنامه این هفته تعلیق جهت نگه داشتن شما تا انتهایش را ندارد. برای اینکه شنونده را تا ته با خود بکشاند هیچ شامورتی بازیی در نمی‌آورد. هیچ جمله‌ای در این برنامه گفته نمی‌شود که شما را ترغیب کند تا بمانید و بدانید و بشنوید که جمله بعدی چیست! دستش را همین اول رو می‌کند و این انتخاب شماست که تا آخرش بمانید و گوش دهید و یا ببندید و به کار مهم‌تری برسید.

برنامه این هفته از هیچ کدام از تکنیک‌های نگهداری مخاطب تا پایانش استفاده نمی‌کند. و الان قرار است خودش را بعد از این جمله لو بدهد. این هفته درباره سوتی‌های سیاستمداران ایرانی را طبقه‌بندی می‌کند و در نهایت نتیجه می‌گیرد که همه سوتی می‌دهند ولی سوتی‌های آدم‌ها با هم فرق می‌کند. نوع سوتی که هر کس می‌دهد نشانه‌ای از شخصیت و طرز فکر آن آدم است.

در انتهای این برنامه به این نتیجه می‌رسیم که می‌توان از جنس سوتی‌های آدم‌ها به طرز فکر و جهان‌بینی و اندیشه و اخلاق و تربیت و تحصیلات و دانش آنها پی برد.

قرار نیست این هفته ما موشک هوا کنیم. حرف‌هایی هم که می‌زنیم کشفیات مجری این برنامه نیست. همگان دانند. ما فقط دستمان را این هفته گذاشته‌ایم روی این جریان! آخر برنامه قهرمان داستان می‌میرد!‌

حالا که فهمیدید آخر این برنامه قهرمان داستان می‌میرد، اگر به کسی بر نمی‌خورد و اوقاتش تلخ نمی‌شود، من می‌خواهم یک یادآوری کوچک بکنم که این اولین برنامه ما در آبان ماه است.

آبان ماهی است که گروه زیادی از آدم‌هایی از جنس من و تو با شلیک مستقیم عوامل جمهوری اسلامی کشته شدند. آنها که کشته شدند از ما بودند. با ما بودند. اگر الان بودند. همین جا بودند. کنار ما. کنار من و تو!

تشریح انواع سوتی با رسم شکل!
please wait

No media source currently available

0:00 0:25:00 0:00
لینک مستقیم

XS
SM
MD
LG