لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲ تهران ۱۴:۴۴

ویژه‌برنامه موسیقی مهسا ژینا


این ويژه برنامه موسیقی مهسا ژیناست و ما منتخبی از قطعاتی را که در تلاطم زن زندگی آزادی ساخته و پخش شد برای شما می‌گذاریم تا ادای دینی کنیم به همه آنها که در آن روزها و در این روزها منفعل نبودند و نیستند، و در حد توانشان و استعدادشان فرهنگ انقلاب زن زندگی آزادی را با هنرشان تزیین کردند.

این برنامه یادآور روزهای پر امیدی است که ملت ایران مهربان‌ترین بودند به همدیگر و همه هدف مشترک داشتند. پایان بخشیدن به چهار دهه استبداد حکومت اسلامی و به دست آوردن آزادی‌های انسانی و باز پس گرفتن کرامتی که با بی‌حرمتی و دشنام و زور از آنها گرفته شده است.

در میانه قطعات موسیقی، منتخبی از اشعاری که طی سال گذشته در این برنامه خوانده شده، تقدیم می‌شود. برای تهیه این برنامه ما نزدیک به ۵۰۰ قطعه موسیقی گوش دادیم. یعنی توانستیم ۵۰۰ کار پیدا کنیم که برای مهسا ژینا امینی و این جنبش ساخته شده است.

شنیدن این کارها ما را سوار یک ترن هوایی احساسی کرد و گاهی از شما چند پنهان آه کشیدم و گاه افسوس خوردیم ولی همه‌اش احساس افتخار بود که می‌آمد و می‌رفت.

از شما می‌خواهیم که هدفون خود را زده ریلکس کرده و دکمه پلی را بزنید.

در این برنامه از اشعار شاعران زیر استفاده شده است:‌ محمد مختاری، بکتاش آبتین، بهرام بیضایی، سیف فرغانی، ناصر خسرو، مولوی، سهراب سپهری، طاها میرحسینی، مریم زهدی،لنگستون هیوز
ويژه‌برنامه موسیقی مهسا ژینا
please wait

No media source currently available

0:00 0:25:00 0:00
لینک مستقیم

  • 16x9 Image

    کامبیز حسینی

    کامبیز حسینی، تهیه‌کننده برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، از جمله پارازیت، و همچنین پولتیک و پارادوکس در رادیوفرداست.

XS
SM
MD
LG