لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ تهران ۲۳:۳۱

پوشش زنده: گزارش سالانه ترامپ به کنگره آمریکا درباره وضعیت عمومی کشور

دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا در حال انجام سخنرانی خود در تشریح وضعیت عمومی کشور در جمع نمایندگان دو مجلس کنگره آمریکا است.


خلاصه

دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا در حال انجام سخنرانی خود در تشریح وضعیت عمومی کشور در جمع نمایندگان دو مجلس کنگره آمریکا است. رییس‌جمهوری آمریکا برنامه‌های خود را برای سال ۲۰۱۸ میلادی در حوزه‌های اقتصاد، مهاجرت و تجارت بیان می‌کند.

دونالد ترامپ در ادامه تصریح کرده است که با امضا فرمان اجرایی به جیمز متیس، وزیر دفاع اعلام کرده است که بازداشتگاه‌ در گوانتانامو را باز نگه داشته شود.

دونالد ترامپ تصریح کرده است که در چارچوب اصلاح قوانین مهاجرت قرعه کشی برای کارت سبز آمریکا (ویزای لاتاری گرین کارت) پایان داده خواهد شد.

دونالد ترامپ تاکید کرد که لایحه پیشنهادی برای اصلاح قوانین مهاجرت زمینه ساز اعطای شهروندی به یک میلیون و ۸۰۰ هزار از کسانی خواهد شد که هنگام ورود به آمریکا به همراه والدین خود، سن کمی داشتند.

دونالد ترامپ همچنین تصریح کرد: آمریکا بالاخره به چند دهه معاملات تجاری ناعادلانه ای که رفاه ما را قربانی کرده بود و باعث از بین رفتن اشتغال، شرکت و ثروت های ما شده بود پایان داد. دوران تسلیم اقتصادی به پایان رسیده است.

دونالد ترامپ همچنین گفته است: همانگونه که ۱۱ ماه پیش در اینجا به مردم وعده دادم، ما بزرگترین اصلاح مالیاتی تاریخ آمریکا را انجام دادیم.

دونالد ترامپ در ادامه به دستاوردهای اقتصادی دولت خود طی یک سال گذشته اشاره کرد و گفت: بیکاری در (کل کشور) به پایین ترین سطح در ۴۵ سال اخیر رسیده است. و مایه افتخارم است که بگویم میزان بیکاری آفریقایی آمریکایی ها به رکورد پایین ترین سطح رسیده است و بیکاری در بین آمریکایی- اسپانیایی زبان ها نیز به پایین ترین در سطح در طول تاریخ رسیده است.

دونالد ترامپ: از کمتر یک سال پیش تا کنون که من اینجا سخنرانی کردم ، ما هر روز با چشم اندازی روشن و ماموریت به حق به جلو حرکت کردیم : تا باردیگر عظمت را به آمریکا بازگردانیم.

ملانیا ترامپ، همسر رئیس‌جمهوری آمریکا، برای شنیدن سخنرانی دونالد ترامپ وارد صحن کنگره می‌شود

دونالد ترامپ برای آغاز نخستین سخنرانی خود درباره وضعیت عمومی کشور وارد صحن کنگره آمریکا شد.

بیشتر

دیدگاه شما

نمایش نظرات

XS
SM
MD
LG